VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 19:43 UTC

1C4PJLDB4HW653447 Jeep Cherokee 2017

VIN 1C4PJLDB4HW653447
💥 Bok🧭 130 935 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 GA - Atlanta West / Lane - A
Ostatnia oferta
950 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
10 450 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
14
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$950

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

14 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 14

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
10 450 USD
12PRZÓD
1Bok
2Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 950 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 10 450 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 67980576Ostatnia oferta 950 USD
    Przebieg
    130 935 km (81 359 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    GA - Atlanta West / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 67980576Ostatnia oferta 950 USD
    2017 JEEP CHEROKEE VIN 1C4PJLDB4HW653447 фото 1
    Przebieg
    81 359 mil (130 935 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    GA - Atlanta West / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
130 935 km130 935 km

Dane lotu 67980576

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
67980576
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
950 USD
Wartość rynkowa
10 450 USD
Przebieg
130 935 km · 81 359 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
GA - Atlanta West / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, GA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 19:43 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 19:43 UTC

Dane lotu 67980576

Aukcja
Copart
Numer lotu
67980576
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
950 USD
Wartość rynkowa
10 450 USD
Przebieg
81 359 mil · 130 935 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
GA - Atlanta West / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, GA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 19:43 UTC
W archiwum od
11.10.2026 03:59 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 03:59 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta950 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa10 450 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta950 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa10 450 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 67980576 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 67980576 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Jeep Cherokee

VIN
1C4PJLDB4HW653447
Nazwa
Jeep Cherokee 2017
Marka
Jeep
Model
Cherokee
Rok
2017
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Biały
Silnik
2.4L 4
Pojemność
2.4 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 03:59 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 19:43 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2019 Cherokee2700 USD
2018 Cherokee550 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Jeep Cherokee. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Jeep Cherokee 2017, VIN 1C4PJLDB4HW653447.

W archiwum: 2 wpisy, 14 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 67980576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: GA - Atlanta West / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 130 935 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 950 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 67980576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: GA - Atlanta West / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 130 935 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 950 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1C4PJLDB4HW653447 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies