VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 21:13 UTC

1C4PJMDB4GW187197 Jeep Cherokee 2016

VIN 1C4PJMDB4GW187197
💥 Uszkodzenia mechaniczne🧭 169 700 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: CarBrain📍 TX - Houston / Lane - F
Ostatnia oferta
725 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
8800 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$725

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
8800 USD
1PRZÓD
1Uszkodzenia mechaniczne

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 725 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 8800 USD.
  • • Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐kompresja i oględziny cylindrów
  • ☐działanie skrzyni pod obciążeniem

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70414596Ostatnia oferta 725 USD
    Przebieg
    169 700 km (105 447 mil)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Sprzedawca
    CarBrain
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - F
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70414596Ostatnia oferta 725 USD
    2016 JEEP CHEROKEE VIN 1C4PJMDB4GW187197 фото 1
    Przebieg
    105 447 mil (169 700 km)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Sprzedawca
    CarBrain
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - F
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
169 700 km169 700 km

Dane lotu 70414596

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70414596
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
725 USD
Wartość rynkowa
8800 USD
Przebieg
169 700 km · 105 447 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
CarBrain
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - F
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 21:13 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 21:13 UTC

Dane lotu 70414596

Aukcja
Copart
Numer lotu
70414596
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
725 USD
Wartość rynkowa
8800 USD
Przebieg
105 447 mil · 169 700 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
CarBrain
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - F
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 21:12 UTC
W archiwum od
10.10.2026 13:22 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 13:22 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta725 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa8800 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta725 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa8800 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70414596 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70414596 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Jeep Cherokee

VIN
1C4PJMDB4GW187197
Nazwa
Jeep Cherokee 2016
Marka
Jeep
Model
Cherokee
Rok
2016
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Szary
Silnik
2.4L 4
Pojemność
2.4 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 13:22 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 21:13 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 Cherokee550 USD
2019 Cherokee1100 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Jeep Cherokee. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Jeep Cherokee 2016, VIN 1C4PJMDB4GW187197.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70414596. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - F. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Przebieg: 169 700 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 725 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70414596. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - F. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Przebieg: 169 700 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 725 USD.

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Uszkodzenia mechaniczne”?

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia. na осмотре проверьте: kompresja i oględziny cylindrów; działanie skrzyni pod obciążeniem. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1C4PJMDB4GW187197 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies