VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 20:26 UTC

1C6RR7KT2DS560794 RAM 1500 2013

VIN 1C6RR7KT2DS560794
💥 Tył🧭 295 881 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 OH - Columbus / Lane - A
Ostatnia oferta
225 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
12 625 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$225

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
4371 USD
Wartość rynkowa
12 625 USD
12PRZÓD
1Tył
2Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 225 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 12 625 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 68513436Ostatnia oferta 225 USD
    Przebieg
    295 881 km (183 852 mile)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    OH - Columbus / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 68513436Ostatnia oferta 225 USD
    2013 RAM 1500 VIN 1C6RR7KT2DS560794 фото 1
    Przebieg
    183 852 mile (295 881 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    OH - Columbus / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
295 881 km295 881 km

Dane lotu 68513436

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
68513436
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Wartość rynkowa
12 625 USD
Szacowany koszt naprawy
4371 USD
Przebieg
295 881 km · 183 852 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OH - Columbus / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OH
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 20:26 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 20:26 UTC

Dane lotu 68513436

Aukcja
Copart
Numer lotu
68513436
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Wartość rynkowa
12 625 USD
Szacowany koszt naprawy
4371 USD
Przebieg
183 852 mile · 295 881 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OH - Columbus / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OH
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 20:26 UTC
W archiwum od
11.10.2026 15:51 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 15:51 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa12 625 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa12 625 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 68513436 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 68513436 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne RAM 1500

VIN
1C6RR7KT2DS560794
Nazwa
RAM 1500 2013
Marka
RAM
Model
1500
Rok
2013
Nadwozie
crew_pickup
Typ pojazdu
pickup
Kolor
Szary
Silnik
5.7L 8
Pojemność
5.7 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 15:51 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 20:26 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2026 1500300 USD
2018 1500625 USD
2019 15004925 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum RAM 1500. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

RAM 1500 2013, VIN 1C6RR7KT2DS560794.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 68513436. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OH - Columbus / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 295 881 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 68513436. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OH - Columbus / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 295 881 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1C6RR7KT2DS560794 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1C6SRFJT3KN677843 — 2019 RAM 1500, Dach, zdjęć przed naprawą
Copart12
VIN1C6SRFJT3KN677843
Lot nr73098116
110 714 mil5.7 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies