VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 18.10.2026 06:29 UTC

1FTEW1CG2GFD19216 Ford F150 2016

VIN 1FTEW1CG2GFD19216
💥 Przód🧭 261 919 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 VA - Danville / Lane - A
Ostatnia oferta
800 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
17 500 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$800

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Dach
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
14 560 USD
Wartość rynkowa
17 500 USD
12PRZÓD
1Przód
2Dach

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 800 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 17 500 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 65929926Ostatnia oferta 800 USD
    Przebieg
    261 919 km (162 749 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    VA - Danville / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 65929926Ostatnia oferta 800 USD
    2016 FORD F150 VIN 1FTEW1CG2GFD19216 фото 1
    Przebieg
    162 749 mil (261 919 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    VA - Danville / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
261 919 km261 919 km

Dane lotu 65929926

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
65929926
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
800 USD
Wartość rynkowa
17 500 USD
Szacowany koszt naprawy
14 560 USD
Przebieg
261 919 km · 162 749 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Dach
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
VA - Danville / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, VA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
18.10.2026 06:29 UTC
Wpis zaktualizowano
18.10.2026 06:29 UTC

Dane lotu 65929926

Aukcja
Copart
Numer lotu
65929926
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
800 USD
Wartość rynkowa
17 500 USD
Szacowany koszt naprawy
14 560 USD
Przebieg
162 749 mil · 261 919 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Dach
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
VA - Danville / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, VA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 06:29 UTC
W archiwum od
11.10.2026 20:49 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 20:49 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta800 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa17 500 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta800 USDCopart
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa17 500 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 65929926 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 65929926 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Ford F150

VIN
1FTEW1CG2GFD19216
Nazwa
Ford F150 2016
Marka
Ford
Model
F150
Rok
2016
Nadwozie
crew_pickup
Typ pojazdu
pickup
Kolor
Czarny
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 20:49 UTC
Aktualizacja karty
18.10.2026 06:29 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 F1505600 USD
2022 F1507100 USD
2016 F1505000 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Ford F150. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Ford F150 2016, VIN 1FTEW1CG2GFD19216.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 65929926. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: VA - Danville / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Dach. Przebieg: 261 919 km. Dokument: CERT OF TITLE - SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 800 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 65929926. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: VA - Danville / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Dach. Przebieg: 261 919 km. Dokument: CERT OF TITLE - SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 800 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1FTEW1CG2GFD19216 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1FTFW1CF3EKE94574 — 2014 Ford F150, Uszkodzenia mechaniczne (Mechanical), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 7 paź 202624
VIN1FTFW1CF3EKE94574
Lot nr69220676
180 728 mil5 l · Benzyna / etanol
Wartość rynkowa
14 150 USD
Ostatnia oferta
275 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies