VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 22.10.2026 03:32 UTC

1FTFW1RG2PFA56690 Ford F150 2023

VIN 1FTFW1RG2PFA56690
💥 Historia uszkodzeńJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 AZ - Phoenix / Lane - A
Ostatnia oferta
25 250 USD
Aukcja, 19 paź 2026
Wartość rynkowa
79 300 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
19 paź 2026
Ostatnia oferta
$25 250

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 12 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Historia uszkodzeń
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
79 300 USD
1PRZÓD
1Historia uszkodzeń

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 25 250 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 79 300 USD.
  • • Zgłoszono historię szkód bez konkretnej strefy uderzenia.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru całego nadwozia
  • ☐szczeliny paneli i ślady napraw

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 19 paź 2026lot 57208496Ostatnia oferta 25 250 USD
    Uszkodzenie
    Historia uszkodzeń
    Dokument
    Lokalizacja
    AZ - Phoenix / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 12 paź 2026Copartlot 57208496Ostatnia oferta 36 250 USD
    2023 FORD F150 VIN 1FTFW1RG2PFA56690 фото 1
    Uszkodzenie
    Historia uszkodzeń
    Dokument
    Lokalizacja
    AZ - Phoenix / Lane - D
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Dane lotu 57208496

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
57208496
Data
19 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
25 250 USD
Wartość rynkowa
79 300 USD
Główne uszkodzenie
Historia uszkodzeń
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
AZ - Phoenix / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, AZ
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
22.10.2026 03:32 UTC
Wpis zaktualizowano
22.10.2026 03:32 UTC

Dane lotu 57208496

Aukcja
Copart
Numer lotu
57208496
Data
12 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
36 250 USD
Wartość rynkowa
79 300 USD
Główne uszkodzenie
Historia uszkodzeń
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
AZ - Phoenix / Lane - D
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, AZ
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
22.10.2026 03:32 UTC
W archiwum od
13.10.2026 20:22 UTC
Wpis zaktualizowano
13.10.2026 20:22 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
12 paź 2026Ostatnia oferta36 250 USDCopart
dane na 13 paź 2026Wartość rynkowa79 300 USDCopart
19 paź 2026Ostatnia oferta25 250 USDAukcja
dane na 22 paź 2026Wartość rynkowa79 300 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 57208496 · aukcja 19 paź 2026
  • Copart · lot 57208496 · aukcja 12 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Ford F150

VIN
1FTFW1RG2PFA56690
Nazwa
Ford F150 2023
Marka
Ford
Model
F150
Rok
2023
Nadwozie
Pickup
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Szary
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
13.10.2026 20:22 UTC
Aktualizacja karty
22.10.2026 03:32 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 F150550 USD
2021 F1505500 USD
2024 F1509700 USD
2024 F15011 400 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Ford F150. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Ford F150 2023, VIN 1FTFW1RG2PFA56690.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 57208496. Data aukcji: 19 paź 2026. Lokalizacja: AZ - Phoenix / Lane - A. Główne uszkodzenie: Historia uszkodzeń. Dokument: CERT OF TITLE - SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 25 250 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 57208496. Data aukcji: 12 paź 2026. Lokalizacja: AZ - Phoenix / Lane - D. Główne uszkodzenie: Historia uszkodzeń. Dokument: CERT OF TITLE - SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 36 250 USD.

Zgłoszono historię szkód bez konkretnej strefy uderzenia.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Historia uszkodzeń”?

Zgłoszono historię szkód bez konkretnej strefy uderzenia. na осмотре проверьте: grubość lakieru całego nadwozia; szczeliny paneli i ślady napraw. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1FTFW1RG2PFA56690 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1FTMF1CP6PKG15925 — 2023 Ford F150, Uszkodzenia dookoła (All Over), zdjęć przed naprawą
Copart21 paź 202632
VIN1FTMF1CP6PKG15925
Lot nr71483636
80 264 mile
Wartość rynkowa
32 900 USD
Ostatnia oferta
1600 USD
1FTEX1EPXMKD23818 — 2021 Ford F150, Tył (Rear End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 5 paź 202624
VIN1FTEX1EPXMKD23818
Lot nr69108106
119 137 mil2.7 l · Benzyna
Wartość rynkowa
29 975 USD
Sprzedano za
5500 USD
18% wartości rynkowej
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies