VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 12:33 UTC

1FTWS4XG6FKB06030 Ford Transit 2015

VIN 1FTWS4XG6FKB06030
💥 Bok🧭 315 737 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 NC - Raleigh North / Lane - A
Ostatnia oferta
600 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
18 200 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$600

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
18 200 USD
12PRZÓD
1Bok
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 600 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 18 200 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 61730416Ostatnia oferta 600 USD
    Przebieg
    315 737 km (196 190 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 61730416Ostatnia oferta 600 USD
    2015 FORD TRANSIT VIN 1FTWS4XG6FKB06030 фото 1
    Przebieg
    196 190 mil (315 737 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
315 737 km315 737 km

Dane lotu 61730416

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
61730416
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
600 USD
Wartość rynkowa
18 200 USD
Przebieg
315 737 km · 196 190 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 12:33 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 12:33 UTC

Dane lotu 61730416

Aukcja
Copart
Numer lotu
61730416
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
600 USD
Wartość rynkowa
18 200 USD
Przebieg
196 190 mil · 315 737 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 12:33 UTC
W archiwum od
11.10.2026 12:07 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 12:07 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta600 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa18 200 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta600 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa18 200 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 61730416 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 61730416 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Ford Transit

VIN
1FTWS4XG6FKB06030
Nazwa
Ford Transit 2015
Marka
Ford
Model
Transit
Rok
2015
Nadwozie
cargo_van
Typ pojazdu
medium duty/box trucks
Kolor
Biały
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 12:07 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 12:33 UTC

Opis

Ford Transit 2015, VIN 1FTWS4XG6FKB06030.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 61730416. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 315 737 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 600 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 61730416. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 315 737 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 600 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1FTWS4XG6FKB06030 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1FTYR2CM2KKB75621 — 2019 Ford Transit, Uszkodzenia mechaniczne (Mechanical), zdjęć przed naprawą
2× na aukcjach 16 paź 202613
VIN1FTYR2CM2KKB75621
Lot nr63490696
392 921 km3.7 l · Benzyna
Wartość rynkowa
19 125 USD
Ostatnia oferta
1800 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies