VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 19.10.2026 01:46 UTC

1G1ZB5ST4JF160654 Chevrolet Malibu 2018

VIN 1G1ZB5ST4JF160654
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 366 515 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 LA - Baton Rouge / Lane - A
Ostatnia oferta
325 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
11 850 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$325

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
11 850 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 325 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 11 850 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70861686Ostatnia oferta 325 USD
    Przebieg
    366 515 km (227 742 mile)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    LA - Baton Rouge / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70861686Ostatnia oferta 325 USD
    2018 CHEVROLET MALIBU VIN 1G1ZB5ST4JF160654 фото 1
    Przebieg
    227 742 mile (366 515 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    LA - Baton Rouge / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
366 515 km366 515 km

Dane lotu 70861686

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70861686
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
325 USD
Wartość rynkowa
11 850 USD
Przebieg
366 515 km · 227 742 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
LA - Baton Rouge / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, LA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
19.10.2026 01:46 UTC
Wpis zaktualizowano
19.10.2026 01:46 UTC

Dane lotu 70861686

Aukcja
Copart
Numer lotu
70861686
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
325 USD
Wartość rynkowa
11 850 USD
Przebieg
227 742 mile · 366 515 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
LA - Baton Rouge / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, LA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
19.10.2026 01:46 UTC
W archiwum od
12.10.2026 06:10 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 06:10 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta325 USDAukcja
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa11 850 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta325 USDCopart
dane na 19 paź 2026Wartość rynkowa11 850 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70861686 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70861686 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet Malibu

VIN
1G1ZB5ST4JF160654
Nazwa
Chevrolet Malibu 2018
Marka
Chevrolet
Model
Malibu
Rok
2018
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Czarny
Silnik
1.5L 4
Pojemność
1.5 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
12.10.2026 06:10 UTC
Aktualizacja karty
19.10.2026 01:46 UTC

Opis

Chevrolet Malibu 2018, VIN 1G1ZB5ST4JF160654.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70861686. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: LA - Baton Rouge / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 366 515 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 325 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70861686. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: LA - Baton Rouge / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 366 515 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 325 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1G1ZB5ST4JF160654 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1G1ZD5ST8JF254885 — 2018 Chevrolet Malibu, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
22 paź 202612
VIN1G1ZD5ST8JF254885
Lot nr67596786
118 636 km1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
12 750 USD
Ostatnia oferta
950 USD

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies