VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 16:46 UTC

1GCGSCE33G1116438 Chevrolet Colorado 2016

VIN 1GCGSCE33G1116438
💥 Uszkodzenia mechaniczne🧭 351 954 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston / Lane - A
Ostatnia oferta
3850 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
13 475 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$3 850

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
13 475 USD
1PRZÓD
1Uszkodzenia mechaniczne

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 3850 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 13 475 USD.
  • • Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐kompresja i oględziny cylindrów
  • ☐działanie skrzyni pod obciążeniem

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70183846Ostatnia oferta 3850 USD
    Przebieg
    351 954 km (218 694 mile)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - A
    Stan
    kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70183846Ostatnia oferta 3850 USD
    2016 CHEVROLET COLORADO VIN 1GCGSCE33G1116438 фото 1
    Przebieg
    218 694 mile (351 954 km)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - A
    Stan
    kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
351 954 km351 954 km

Dane lotu 70183846

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70183846
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3850 USD
Wartość rynkowa
13 475 USD
Przebieg
351 954 km · 218 694 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 16:46 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 16:46 UTC

Dane lotu 70183846

Aukcja
Copart
Numer lotu
70183846
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3850 USD
Wartość rynkowa
13 475 USD
Przebieg
218 694 mile · 351 954 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 16:46 UTC
W archiwum od
10.10.2026 10:58 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 10:58 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta3850 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa13 475 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta3850 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa13 475 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70183846 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70183846 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet Colorado

VIN
1GCGSCE33G1116438
Nazwa
Chevrolet Colorado 2016
Marka
Chevrolet
Model
Colorado
Rok
2016
Nadwozie
crew_pickup
Typ pojazdu
pickup
Kolor
Biały
Silnik
3.6L 6
Pojemność
3.6 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 10:58 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 16:46 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 Colorado3250 USD
2016 Colorado2250 USD
2017 Colorado1550 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Chevrolet Colorado. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Chevrolet Colorado 2016, VIN 1GCGSCE33G1116438.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70183846. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - A. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Przebieg: 351 954 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — tylko dla dealerów. Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3850 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70183846. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - A. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Przebieg: 351 954 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — tylko dla dealerów. Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3850 USD.

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Uszkodzenia mechaniczne”?

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia. na осмотре проверьте: kompresja i oględziny cylindrów; działanie skrzyni pod obciążeniem. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1GCGSCE33G1116438 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1GCCS139378218520 — 2007 Chevrolet Colorado, Normalne zużycie, zdjęć przed naprawą
IAAI21 paź 202611
VIN1GCCS139378218520
Lot nr46344102
250 958 mil2.9 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
50 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies