VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 18:22 UTC

1GCPABEK7RZ211769 Chevrolet Silverado 2024

VIN 1GCPABEK7RZ211769
💥 Przód🧭 не соответствует фактическому пробегу: 79 399 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston / Lane - C
Ostatnia oferta
1100 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
36 175 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$1 100

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
36 175 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 1100 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 36 175 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 61525776Ostatnia oferta 1100 USD
    Przebieg
    79 399 km (49 336 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - C
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 61525776Ostatnia oferta 1100 USD
    2024 CHEVROLET SILVERADO VIN 1GCPABEK7RZ211769 фото 1
    Przebieg
    49 336 mil (79 399 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - C
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
79 399 km79 399 km

Dane lotu 61525776

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
61525776
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1100 USD
Wartość rynkowa
36 175 USD
Przebieg
79 399 km · 49 336 mil · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - C
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 18:22 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 18:22 UTC

Dane lotu 61525776

Aukcja
Copart
Numer lotu
61525776
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1100 USD
Wartość rynkowa
36 175 USD
Przebieg
49 336 mil · 79 399 km · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - C
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 18:22 UTC
W archiwum od
10.10.2026 11:51 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 11:51 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1100 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa36 175 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta1100 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa36 175 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 61525776 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 61525776 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet Silverado

VIN
1GCPABEK7RZ211769
Nazwa
Chevrolet Silverado 2024
Marka
Chevrolet
Model
Silverado
Rok
2024
Nadwozie
Pickup
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Srebrny
Silnik
2.7L 4
Pojemność
2.7 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 11:51 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 18:22 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2016 Silverado250 USD
2017 Silverado1400 USD
2026 Silverado200 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Chevrolet Silverado. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Chevrolet Silverado 2024, VIN 1GCPABEK7RZ211769.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 61525776. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - C. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 79 399 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 1100 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 61525776. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - C. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 79 399 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 1100 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1GCPABEK7RZ211769 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies