VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 11:28 UTC

1GCWGFCA4E1123119 Chev Express G2500 2014

VIN 1GCWGFCA4E1123119
💥 Bok🧭 325 276 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 Connecticut Friday Sale / Lane - A
Ostatnia oferta
1100 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
9475 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
26
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$1 100

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć · wpisy: 2
Aukcja · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
9475 USD
12PRZÓD
1Bok
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 1100 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9475 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 50493406Ostatnia oferta 1100 USD
    2014 CHEVROLET EXPRESS G2500 VIN 1GCWGFCA4E1123119 фото 1
    Przebieg
    325 276 km (202 117 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    Connecticut Friday Sale / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

  2. 9 paź 2026Copartlot 50493406Sprzedano za 1100 USD
    2014 Chev Express G2500 VIN 1GCWGFCA4E1123119 фото 1
    Przebieg
    202 117 mil (325 276 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    CT - Hartford Springfield / Lane - C
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
325 276 km325 276 km

Dane lotu 50493406

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
50493406
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1100 USD
Wartość rynkowa
9475 USD
Przebieg
325 276 km · 202 117 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
Connecticut Friday Sale / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CT
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 13:00 UTC
W archiwum od
11.10.2026 00:04 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 00:04 UTC

Dane lotu 50493406

Aukcja
Copart
Numer lotu
50493406
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
1100 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
1000 USD
Wartość rynkowa
9475 USD
Przebieg
202 117 mil · 325 276 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CT - Hartford Springfield / Lane - C
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CT
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 11:28 UTC
W archiwum od
10.10.2026 10:25 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 11:28 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Cena sprzedaży1100 USDCopart
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa9475 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1100 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1000 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa9475 USDCopart

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 50493406 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 50493406 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chev Express G2500

VIN
1GCWGFCA4E1123119
Nazwa
Chev Express G2500 2014
Marka
Chev
Model
Express G2500
Rok
2014
Nadwozie
cargo_van
Typ pojazdu
medium duty/box trucks
Kolor
Biały
Silnik
4.8L 8
Pojemność
4.8 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna / etanol
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
1100 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 10:25 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 11:28 UTC

Opis

Chev Express G2500 2014, VIN 1GCWGFCA4E1123119.

W archiwum: 2 wpisy, 26 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 50493406. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Connecticut Friday Sale / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 325 276 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE (P) — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 1100 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 50493406. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CT - Hartford Springfield / Lane - C. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 325 276 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE (P) — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Kluczyki: Tak. Cena sprzedaży: 1100 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1GCWGFCA4E1123119 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies