VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 19.10.2026 00:10 UTC

1GNSK2ECXFR535110 Chevrolet Tahoe 2015

VIN 1GNSK2ECXFR535110
💥 Przód🔑 Brak kluczyków📍 IA - Des Moines / Lane - B
Ostatnia oferta
475 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
12 150 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$475

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Kluczyki
Nie
Dokument
Wartość rynkowa
12 150 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 475 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 12 150 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 70799826Ostatnia oferta 475 USD
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    IA - Des Moines / Lane - B
    Stan
    brak kluczyków
  2. 9 paź 2026Copartlot 70799826Ostatnia oferta 775 USD
    2015 CHEVROLET TAHOE VIN 1GNSK2ECXFR535110 фото 1
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    IA - Des Moines / Lane - B
    Stan
    brak kluczyków

    Zapisano 13 zdjęć.

Dane lotu 70799826

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70799826
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
475 USD
Wartość rynkowa
12 150 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
IA - Des Moines / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, IA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
19.10.2026 00:10 UTC
Wpis zaktualizowano
19.10.2026 00:10 UTC

Dane lotu 70799826

Aukcja
Copart
Numer lotu
70799826
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
775 USD
Wartość rynkowa
12 150 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
IA - Des Moines / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, IA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
19.10.2026 00:10 UTC
W archiwum od
12.10.2026 05:28 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 05:28 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa12 150 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta775 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta475 USDAukcja
dane na 19 paź 2026Wartość rynkowa12 150 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70799826 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 70799826 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet Tahoe

VIN
1GNSK2ECXFR535110
Nazwa
Chevrolet Tahoe 2015
Marka
Chevrolet
Model
Tahoe
Rok
2015
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Biały
Silnik
5.3L 8
Pojemność
5.3 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
12.10.2026 05:28 UTC
Aktualizacja karty
19.10.2026 00:10 UTC

Opis

Chevrolet Tahoe 2015, VIN 1GNSK2ECXFR535110.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70799826. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: IA - Des Moines / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 475 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70799826. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: IA - Des Moines / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 775 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1GNSK2ECXFR535110 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

1GNS6NRD0SR239077 — 2025 Chevrolet Tahoe, Drobne wgniecenia i rysy, zdjęć przed naprawą
Copart10
VIN1GNS6NRD0SR239077
Lot nr73648006
61 985 mil5.3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies