VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 21.10.2026 04:18 UTC

1N4AA6AP2GC449873 Nissan Maxima 3.5 SV 2016

VIN 1N4AA6AP2GC449873
💥 Lewy bok🧭 236 176 km na aukcji🏢 Sprzedawca: Progressive Casualty Insurance📍 Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Ostatnia oferta
1500 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
9812 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
17
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$1 500

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

17 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 17

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Lewy bok
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
8980 USD
Wartość rynkowa
9812 USD
1PRZÓD
1Lewy bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 1500 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9812 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 45263263Ostatnia oferta 1500 USD
    Przebieg
    236 176 km (146 753 mile)
    Uszkodzenie
    Lewy bok
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Las Vegas / Lane - 181421~US_A
    Stan
    Niesprawny
  2. 9 paź 2026IAAIlot 45263263Sprzedano za 1500 USD
    2016 Nissan Maxima 3.5 Sv VIN 1N4AA6AP2GC449873 фото 1
    Przebieg
    146 753 mile (236 176 km)
    Uszkodzenie
    Lewy bok
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Las Vegas / Lane - 181421~US_A
    Stan
    Niesprawny

    Zapisano 17 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
236 176 km236 176 km

Dane lotu 45263263

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
45263263
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1500 USD
Wartość rynkowa
9812 USD
Szacowany koszt naprawy
8980 USD
Przebieg
236 176 km · 146 753 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Lewy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Region kupującego
Nevada
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 19:02 UTC
W archiwum od
12.10.2026 03:00 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 03:00 UTC

Dane lotu 45263263

Aukcja
IAAI
Numer lotu
45263263
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
1500 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
1500 USD
Wartość rynkowa
9812 USD
Szacowany koszt naprawy
8980 USD
Przebieg
146 753 mile · 236 176 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Lewy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Region kupującego
Nevada
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
21.10.2026 04:18 UTC
W archiwum od
10.10.2026 17:47 UTC
Wpis zaktualizowano
21.10.2026 04:18 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1500 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży1500 USDIAAI
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa9812 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1500 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa9812 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 45263263 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 45263263 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Nissan Maxima 3.5 SV

VIN
1N4AA6AP2GC449873
Nazwa
Nissan Maxima 3.5 SV 2016
Marka
Nissan
Model
Maxima 3.5 SV
Rok
2016
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobiles
Kolor
Szary
Silnik
3.5L V-6 DOHC, VVT, 300HP
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
1500 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 17:47 UTC
Aktualizacja karty
21.10.2026 04:18 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2014 Maxima 3.5 SV300 USD
2019 Maxima 3.5 SV2450 USD
2018 Maxima 3.5 SV725 USD
2016 Maxima 3.5 SV1600 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Nissan Maxima 3.5 SV. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Nissan Maxima 3.5 SV 2016, VIN 1N4AA6AP2GC449873.

W archiwum: 2 wpisy, 17 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 45263263. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Las Vegas / Lane - 181421~US_A. Główne uszkodzenie: Lewy bok. Przebieg: 236 176 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Niesprawny (Stationary). Ostatnia oferta: 1500 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 45263263. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Las Vegas / Lane - 181421~US_A. Główne uszkodzenie: Lewy bok. Dodatkowe uszkodzenie: Nie podano. Przebieg: 236 176 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Niesprawny (Stationary). Cena sprzedaży: 1500 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Lewy bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1N4AA6AP2GC449873 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies