VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 12:28 UTC

1N4AL3AP3HC475196 Nissan Altima 2017

VIN 1N4AL3AP3HC475196
💥 Drobne wgniecenia i rysy📄 Tylko dla dealerów🧭 117 031 km na aukcji⛔ Dozwolone przygotowanie do sprzedaży🔑 Kluczyki dostępne📍 NC - Raleigh North / Lane - A
Ostatnia oferta
550 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
9000 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$550

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Dozwolone przygotowanie do sprzedaży
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Wartość rynkowa
9000 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 550 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9000 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 71462336Ostatnia oferta 550 USD
    Przebieg
    117 031 km (72 720 mil)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Tylko dla dealerów
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 71462336Ostatnia oferta 250 USD
    2017 NISSAN ALTIMA VIN 1N4AL3AP3HC475196 фото 1
    Przebieg
    72 720 mil (117 031 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Tylko dla dealerów
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
117 031 km117 031 km

Dane lotu 71462336

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
71462336
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
550 USD
Wartość rynkowa
9000 USD
Przebieg
117 031 km · 72 720 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Dozwolone przygotowanie do sprzedaży
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 12:28 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 12:28 UTC

Dane lotu 71462336

Aukcja
Copart
Numer lotu
71462336
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
250 USD
Wartość rynkowa
9000 USD
Przebieg
72 720 mil · 117 031 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Dozwolone przygotowanie do sprzedaży
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 12:28 UTC
W archiwum od
11.10.2026 12:04 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 12:04 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa9000 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta250 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta550 USDAukcja
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa9000 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 71462336 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 71462336 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Nissan Altima

VIN
1N4AL3AP3HC475196
Nazwa
Nissan Altima 2017
Marka
Nissan
Model
Altima
Rok
2017
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Niebieski
Silnik
2.5L 4
Pojemność
2.5 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 12:04 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 12:28 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2025 Altima7900 USD
2019 Altima2500 USD
2016 Altima275 USD
2014 Altima925 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Nissan Altima. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Nissan Altima 2017, VIN 1N4AL3AP3HC475196.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 71462336. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 117 031 km. Dokument: Tylko dla dealerów (Dealer Only Clean Title). Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 550 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 71462336. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 117 031 km. Dokument: Tylko dla dealerów (Dealer Only Clean Title). Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 250 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1N4AL3AP3HC475196 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies