VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 22.10.2026 07:46 UTC

1N6BD0CT0CC419811 Nissan Frontier 2012

VIN 1N6BD0CT0CC419811
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 221 634 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 CA - Los Angeles / Lane - A
Ostatnia oferta
350 USD
Aukcja, 19 paź 2026
Wartość rynkowa
9950 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
19 paź 2026
Ostatnia oferta
$350

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 12 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
9950 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Części, dealerzy lub eksport: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 350 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9950 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 19 paź 2026lot 69927896Ostatnia oferta 350 USD
    Przebieg
    221 634 km (137 717 mil)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    CA - Los Angeles / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 12 paź 2026Copartlot 69927896Ostatnia oferta 525 USD
    2012 NISSAN FRONTIER VIN 1N6BD0CT0CC419811 фото 1
    Przebieg
    137 717 mil (221 634 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    CA - Los Angeles / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
221 634 km221 634 km

Dane lotu 69927896

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
69927896
Data
19 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
350 USD
Wartość rynkowa
9950 USD
Przebieg
221 634 km · 137 717 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CA - Los Angeles / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
22.10.2026 07:46 UTC
Wpis zaktualizowano
22.10.2026 07:46 UTC

Dane lotu 69927896

Aukcja
Copart
Numer lotu
69927896
Data
12 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
525 USD
Wartość rynkowa
9950 USD
Przebieg
137 717 mil · 221 634 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CA - Los Angeles / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
22.10.2026 07:45 UTC
W archiwum od
13.10.2026 22:50 UTC
Wpis zaktualizowano
13.10.2026 22:50 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
12 paź 2026Ostatnia oferta525 USDCopart
dane na 13 paź 2026Wartość rynkowa9950 USDCopart
19 paź 2026Ostatnia oferta350 USDAukcja
dane na 22 paź 2026Wartość rynkowa9950 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 69927896 · aukcja 19 paź 2026
  • Copart · lot 69927896 · aukcja 12 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Nissan Frontier

VIN
1N6BD0CT0CC419811
Nazwa
Nissan Frontier 2012
Marka
Nissan
Model
Frontier
Rok
2012
Nadwozie
Pickup
Typ pojazdu
pickup
Kolor
Biały
Silnik
2.5L 4
Pojemność
2.5 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Wystawienia
2
W archiwum od
13.10.2026 22:50 UTC
Aktualizacja karty
22.10.2026 07:46 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2021 Frontier700 USD
2023 Frontier8300 USD
2017 Frontier3200 USD
2017 Frontier1000 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Nissan Frontier. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Nissan Frontier 2012, VIN 1N6BD0CT0CC419811.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 69927896. Data aukcji: 19 paź 2026. Lokalizacja: CA - Los Angeles / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 221 634 km. Dokument: DIS/DLR/EXP ONLY CLEAN TITLE — dokument z ograniczeniem do części, dealerów lub eksportu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 350 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 69927896. Data aukcji: 12 paź 2026. Lokalizacja: CA - Los Angeles / Lane - B. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 221 634 km. Dokument: DIS/DLR/EXP ONLY CLEAN TITLE — dokument z ograniczeniem do części, dealerów lub eksportu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 525 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 1N6BD0CT0CC419811 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies