VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 18.10.2026 05:48 UTC

2FMDK4KC0DBB49180 Ford EDGE 2013

VIN 2FMDK4KC0DBB49180
💥 Przód📄 Dokument Salvage🧭 283 874 km na aukcji⛔ Jechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: USAA📍 SC - Columbia / Lane - B
Ostatnia oferta
200 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
6150 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$200

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu
Szacowany koszt naprawy z aukcji
4596 USD
Wartość rynkowa
6150 USD
1PRZÓD
1Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 200 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 6150 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 66981356Ostatnia oferta 200 USD
    Przebieg
    283 874 km (176 391 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    SC - Columbia / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 66981356Ostatnia oferta 200 USD
    2013 FORD EDGE VIN 2FMDK4KC0DBB49180 фото 1
    Przebieg
    176 391 mil (283 874 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    SC - Columbia / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
283 874 km283 874 km

Dane lotu 66981356

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
66981356
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
200 USD
Wartość rynkowa
6150 USD
Szacowany koszt naprawy
4596 USD
Przebieg
283 874 km · 176 391 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
SC - Columbia / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, SC
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
18.10.2026 05:48 UTC
Wpis zaktualizowano
18.10.2026 05:48 UTC

Dane lotu 66981356

Aukcja
Copart
Numer lotu
66981356
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
200 USD
Wartość rynkowa
6150 USD
Szacowany koszt naprawy
4596 USD
Przebieg
176 391 mil · 283 874 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
SC - Columbia / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, SC
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 05:47 UTC
W archiwum od
11.10.2026 20:32 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 20:32 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta200 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa6150 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta200 USDCopart
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa6150 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 66981356 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 66981356 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Ford EDGE

VIN
2FMDK4KC0DBB49180
Nazwa
Ford EDGE 2013
Marka
Ford
Model
EDGE
Rok
2013
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Czarny
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 20:32 UTC
Aktualizacja karty
18.10.2026 05:48 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2022 EDGE2400 USD
2014 EDGE725 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Ford EDGE. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Ford EDGE 2013, VIN 2FMDK4KC0DBB49180.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 66981356. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: SC - Columbia / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Przebieg: 283 874 km. Dokument: dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu (Cert Of Title-Salvage). Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 200 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 66981356. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: SC - Columbia / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Przebieg: 283 874 km. Dokument: dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu (Cert Of Title-Salvage). Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 200 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 2FMDK4KC0DBB49180 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies