VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINCopartaktualizacja 16.10.2026 04:09 UTC

2HGFC2F80MH535889 Honda Civic 2021

VIN 2HGFC2F80MH535889
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 50 668 mil na aukcji🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: Farmers Insurance📍 AZ - Tucson / Lane - A
Ostatnia oferta
5800 USD
Copart, 02.10.2026
Wartość rynkowa
18 900 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
1
jedno wystawienie
Zdjęcia z aukcji
24
przed naprawą
Ostatnia oferta · Copart
Sprzedano 2 paź 2026
Ostatnia oferta
$5 800

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

24 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 2 paź 2026
1 / 24

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
100 USD
Wartość rynkowa
18 900 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 5800 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 18 900 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

1 wpis
  1. 2 paź 2026Copartlot 69014686Ostatnia oferta 5800 USD
    2021 HONDA CIVIC VIN 2HGFC2F80MH535889 фото 1
    Przebieg
    50 668 mil (81 542 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Sprzedawca
    Farmers Insurance
    Lokalizacja
    AZ - Tucson / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 24 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach

50 668 mil (81 542 km)

Dane lotu 69014686

Aukcja
Copart
Numer lotu
69014686
Data
Sprzedano 2 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Ostatnia oferta
5800 USD
Wartość rynkowa
18 900 USD
Szacowany koszt naprawy
100 USD
Przebieg
50 668 mil · 81 542 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
Farmers Insurance
Lokalizacja
AZ - Tucson / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, AZ
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 04:09 UTC
W archiwum od
10.10.2026 17:25 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 04:09 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
2 paź 2026Cena sprzedaży4150 USDCopart
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa18 900 USDCopart
2 paź 2026Ostatnia oferta1200 USDCopart
dane na 14 paź 2026Ostatnia oferta5800 USDCopart
dane na 14 paź 2026Wartość rynkowa27 974 USDCopart

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Copart · lot 69014686 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Civic

VIN
2HGFC2F80MH535889
Nazwa
Honda Civic 2021
Marka
Honda
Model
Civic
Rok
2021
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Czarny
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
1
Ostatnia cena sprzedaży
4150 USD
Data ostatniej sprzedaży
2 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 17:25 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 04:09 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2016 Civic200 USD
2016 Civic2650 USD
2014 Civic1300 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Honda Civic. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Honda Civic 2021, VIN 2HGFC2F80MH535889.

W archiwum: 1 wpis, 24 zdjęcia.

Wpis 1: aukcja Copart, lot 69014686. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: AZ - Tucson / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Dodatkowe uszkodzenie: Nie podano. Przebieg: 81 542 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 5800 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 2HGFC2F80MH535889 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

19XFC2F56GE209356 — 2016 Honda Civic, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 9 paź 202624
VIN19XFC2F56GE209356
Lot nr71820646
114 962 mile2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
11 650 USD
Sprzedano za
200 USD
2% wartości rynkowej
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies