VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 15:41 UTC

2T2BK1BA8AC025925 Lexus RX 2010

VIN 2T2BK1BA8AC025925
💥 Tył🧭 przebieg не подлежит подтверждению по правилам регистрации: 106 119 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 WA - Spanaway / Lane - B
Ostatnia oferta
3750 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
7675 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
14
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$3 750

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

14 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 14

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
10 885 USD
Wartość rynkowa
7675 USD
1PRZÓD
1Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Dokument sprzedaży.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 3750 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 7675 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70554016Ostatnia oferta 3750 USD
    Przebieg
    106 119 km (65 939 mil)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    WA - Spanaway / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70554016Ostatnia oferta 3750 USD
    2010 LEXUS RX VIN 2T2BK1BA8AC025925 фото 1
    Przebieg
    65 939 mil (106 119 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    WA - Spanaway / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
106 119 km106 119 km

Dane lotu 70554016

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70554016
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3750 USD
Wartość rynkowa
7675 USD
Szacowany koszt naprawy
10 885 USD
Przebieg
106 119 km · 65 939 mil · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
WA - Spanaway / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, WA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 15:41 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 15:41 UTC

Dane lotu 70554016

Aukcja
Copart
Numer lotu
70554016
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3750 USD
Wartość rynkowa
7675 USD
Szacowany koszt naprawy
10 885 USD
Przebieg
65 939 mil · 106 119 km · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
WA - Spanaway / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, WA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 15:41 UTC
W archiwum od
11.10.2026 01:43 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 01:43 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta3750 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa7675 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta3750 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa7675 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70554016 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70554016 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Lexus RX

VIN
2T2BK1BA8AC025925
Nazwa
Lexus RX 2010
Marka
Lexus
Model
RX
Rok
2010
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Srebrny
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 01:43 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 15:41 UTC

Opis

Lexus RX 2010, VIN 2T2BK1BA8AC025925.

W archiwum: 2 wpisy, 14 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70554016. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: WA - Spanaway / Lane - B. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 106 119 km. Dokument: BILL OF SALE — dokument sprzedaży, nie tytuł własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3750 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70554016. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: WA - Spanaway / Lane - B. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 106 119 km. Dokument: BILL OF SALE — dokument sprzedaży, nie tytuł własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3750 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 2T2BK1BA8AC025925 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

2T2BBMCA8PC014562 — 2023 Lexus RX, Lewy bok (Left Side), zdjęć przed naprawą
IAAISprzedano 29 wrz 202619
VIN2T2BBMCA8PC014562
Lot nr20267144
33 141 milBenzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
28 000 USD
2T2HA31U24C034385 — 2004 Lexus RX, Przód, zdjęć przed naprawą
IAAI22 paź 202617
VIN2T2HA31U24C034385
Lot nr46325624
139 989 mil3.3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
525 USD
JTJCHMAA4S2022012 — 2025 Lexus RX, Tył, zdjęć przed naprawą
IAAI16
VINJTJCHMAA4S2022012
Lot nr46338142
20 048 mil2.4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies