VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 12:27 UTC

3C4PDCBBXHT524743 Dodge Journey 2017

VIN 3C4PDCBBXHT524743
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 304 567 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 NC - Raleigh North / Lane - A
Ostatnia oferta
250 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
7425 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$250

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
7425 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 250 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 7425 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 71216846Ostatnia oferta 250 USD
    Przebieg
    304 567 km (189 249 mil)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 71216846Ostatnia oferta 250 USD
    2017 DODGE JOURNEY VIN 3C4PDCBBXHT524743 фото 1
    Przebieg
    189 249 mil (304 567 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
304 567 km304 567 km

Dane lotu 71216846

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
71216846
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
250 USD
Wartość rynkowa
7425 USD
Przebieg
304 567 km · 189 249 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 12:27 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 12:27 UTC

Dane lotu 71216846

Aukcja
Copart
Numer lotu
71216846
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
250 USD
Wartość rynkowa
7425 USD
Przebieg
189 249 mil · 304 567 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 12:27 UTC
W archiwum od
11.10.2026 12:03 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 12:03 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa7425 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta250 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta250 USDAukcja
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa7425 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 71216846 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 71216846 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Dodge Journey

VIN
3C4PDCBBXHT524743
Nazwa
Dodge Journey 2017
Marka
Dodge
Model
Journey
Rok
2017
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Szary
Silnik
2.4L 4
Pojemność
2.4 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 12:03 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 12:27 UTC

Opis

Dodge Journey 2017, VIN 3C4PDCBBXHT524743.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 71216846. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 304 567 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 250 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 71216846. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 304 567 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 250 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 3C4PDCBBXHT524743 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

3C4PDDBG5GT163471 — 2016 Dodge Journey, Мелкие вмятины i царапины (Minor Dent/Scratches), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 9 paź 202626
VIN3C4PDDBG5GT163471
Lot nr66439826
179 279 mil3.6 l · Benzyna / etanol
Wartość rynkowa
7025 USD
Ostatnia oferta
200 USD
3C4PDCAB7LT274131 — 2020 Dodge Journey, Uszkodzenia mechaniczne (Mechanical), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 16 paź 202624
VIN3C4PDCAB7LT274131
Lot nr66248646
170 344 mile2.4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
11 825 USD
Sprzedano za
600 USD
5% wartości rynkowej
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies