VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 13:41 UTC

3C4PDDBG2JT173060 Dodge Journey 2018

VIN 3C4PDDBG2JT173060
💥 Przód🧭 205 479 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 Connecticut Friday Sale / Lane - A
Ostatnia oferta
450 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
8275 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
28
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$450

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

14 zdjęć · wpisy: 2
Aukcja · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 14

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
8275 USD
12PRZÓD
1Przód
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 450 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 8275 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 64261576Ostatnia oferta 450 USD
    2018 DODGE JOURNEY VIN 3C4PDDBG2JT173060 фото 1
    Przebieg
    205 479 km (127 679 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    Connecticut Friday Sale / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

  2. 9 paź 2026Copartlot 64261576Ostatnia oferta 450 USD
    2018 Dodge Journey VIN 3C4PDDBG2JT173060 фото 1
    Przebieg
    127 679 mil (205 479 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    CT - Hartford Springfield / Lane - A
    Stan
    Niesprawny, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
205 479 km205 479 km

Dane lotu 64261576

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
64261576
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
8275 USD
Przebieg
205 479 km · 127 679 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
Connecticut Friday Sale / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CT
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 13:41 UTC
W archiwum od
11.10.2026 00:21 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 00:21 UTC

Dane lotu 64261576

Aukcja
Copart
Numer lotu
64261576
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
8275 USD
Przebieg
127 679 mil · 205 479 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CT - Hartford Springfield / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CT
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
13.10.2026 17:59 UTC
W archiwum od
10.10.2026 12:03 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 13:41 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa8275 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa8275 USDCopart

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 64261576 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 64261576 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Dodge Journey

VIN
3C4PDDBG2JT173060
Nazwa
Dodge Journey 2018
Marka
Dodge
Model
Journey
Rok
2018
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Biały
Silnik
3.6L 6
Pojemność
3.6 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna / etanol
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 12:03 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 13:41 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2015 Journey550 USD
2011 Journey350 USD
2020 Journey1600 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Dodge Journey. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Dodge Journey 2018, VIN 3C4PDDBG2JT173060.

W archiwum: 2 wpisy, 28 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 64261576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Connecticut Friday Sale / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 205 479 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 64261576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CT - Hartford Springfield / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 205 479 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Niesprawny (Stationary). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 3C4PDDBG2JT173060 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies