VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 23:42 UTC

3FAHP0HG9CR448120 Ford Fusion 2012

VIN 3FAHP0HG9CR448120
💥 Tył🧭 228 018 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - El Paso / Lane - A
Ostatnia oferta
275 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
6975 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$275

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
3906 USD
Wartość rynkowa
6975 USD
12PRZÓD
1Tył
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 275 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 6975 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 68125396Ostatnia oferta 275 USD
    Przebieg
    228 018 km (141 684 mile)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - El Paso / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 68125396Ostatnia oferta 275 USD
    2012 FORD FUSION VIN 3FAHP0HG9CR448120 фото 1
    Przebieg
    141 684 mile (228 018 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - El Paso / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
228 018 km228 018 km

Dane lotu 68125396

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
68125396
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
275 USD
Wartość rynkowa
6975 USD
Szacowany koszt naprawy
3906 USD
Przebieg
228 018 km · 141 684 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - El Paso / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 23:42 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 23:42 UTC

Dane lotu 68125396

Aukcja
Copart
Numer lotu
68125396
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
275 USD
Wartość rynkowa
6975 USD
Szacowany koszt naprawy
3906 USD
Przebieg
141 684 mile · 228 018 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - El Paso / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 23:42 UTC
W archiwum od
10.10.2026 14:42 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 14:42 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta275 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa6975 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta275 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa6975 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 68125396 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 68125396 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Ford Fusion

VIN
3FAHP0HG9CR448120
Nazwa
Ford Fusion 2012
Marka
Ford
Model
Fusion
Rok
2012
Nadwozie
sedan_4dr
Typ pojazdu
sedan
Kolor
Bordowy
Silnik
3.0L 6
Pojemność
3 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna / etanol
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 14:42 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 23:42 UTC

Opis

Ford Fusion 2012, VIN 3FAHP0HG9CR448120.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 68125396. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - El Paso / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 228 018 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 275 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 68125396. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - El Paso / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 228 018 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 275 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 3FAHP0HG9CR448120 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

3FA6P0HD2HR119182 — 2017 Ford Fusion, Drobne wgniecenia i rysy, zdjęć przed naprawą
Copart8
VIN3FA6P0HD2HR119182
Lot nr73122496
240 591 mil1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
3FA6P0HD0HR305139 — 2017 Ford Fusion, Bok, zdjęć przed naprawą
Copart8
VIN3FA6P0HD0HR305139
Lot nr73087666
145 546 mil1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
3FA6P0HD3HR308701 — 2017 Ford Fusion, Bok, zdjęć przed naprawą
Copart12
VIN3FA6P0HD3HR308701
Lot nr72849916
138 183 mile1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
3FA6P0LU8JR128496 — 2018 Ford Fusion, Bok, zdjęć przed naprawą
Copart12
VIN3FA6P0LU8JR128496
Lot nr72897006
117 452 mile2 l · Hybryda
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies