VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 07:26 UTC

3GCUKREC6FG214448 Chevrolet Silverado 2015

VIN 3GCUKREC6FG214448
💥 Przód🧭 285 594 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 MI - Detroit / Lane - D
Ostatnia oferta
2000 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
8514 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$2 000

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
10 447 USD
Wartość rynkowa
8514 USD
12PRZÓD
1Przód
2Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 2000 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 8514 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 67838786Ostatnia oferta 2000 USD
    Przebieg
    285 594 km (177 460 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - D
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 67838786Ostatnia oferta 2000 USD
    2015 CHEVROLET SILVERADO VIN 3GCUKREC6FG214448 фото 1
    Przebieg
    177 460 mil (285 594 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - D
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
285 594 km285 594 km

Dane lotu 67838786

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
67838786
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2000 USD
Wartość rynkowa
8514 USD
Szacowany koszt naprawy
10 447 USD
Przebieg
285 594 km · 177 460 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - D
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 07:26 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 07:26 UTC

Dane lotu 67838786

Aukcja
Copart
Numer lotu
67838786
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2000 USD
Wartość rynkowa
8514 USD
Szacowany koszt naprawy
10 447 USD
Przebieg
177 460 mil · 285 594 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - D
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 07:26 UTC
W archiwum od
11.10.2026 09:58 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 09:58 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta2000 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa8514 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta2000 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa8514 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 67838786 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 67838786 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet Silverado

VIN
3GCUKREC6FG214448
Nazwa
Chevrolet Silverado 2015
Marka
Chevrolet
Model
Silverado
Rok
2015
Nadwozie
crew_pickup
Typ pojazdu
pickup
Kolor
Niebieski
Silnik
5.3L 8
Pojemność
5.3 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 09:58 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 07:26 UTC

Opis

Chevrolet Silverado 2015, VIN 3GCUKREC6FG214448.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 67838786. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - D. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 285 594 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2000 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 67838786. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - D. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 285 594 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2000 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 3GCUKREC6FG214448 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies