VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 03:55 UTC

3N1AB8CV5RY258136 Nissan Sentra SV Xtronic Cvt 2024

VIN 3N1AB8CV5RY258136
💥 Grad🧭 не соответствует фактическому пробегу: 73 415 km na aukcji🏢 Sprzedawca: Progressive Casualty Insurance📍 Wichita / Lane - 182440~US_B
Ostatnia oferta
8175 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
15 633 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
16
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$8 175

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

16 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 16

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
9312 USD
Wartość rynkowa
15 633 USD
1PRZÓD
1Grad

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 8175 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 15 633 USD.
  • • Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐dach i maska w świetle bocznym
  • ☐szyba przednia i szyberdach

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 45154176Ostatnia oferta 8175 USD
    Przebieg
    73 415 km (45 618 mil)
    Uszkodzenie
    Grad
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 45154176Sprzedano za 8175 USD
    2024 Nissan Sentra Sv Xtronic Cvt VIN 3N1AB8CV5RY258136 фото 1
    Przebieg
    45 618 mil (73 415 km)
    Uszkodzenie
    Grad
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 16 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
73 415 km73 415 km

Dane lotu 45154176

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
45154176
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
8175 USD
Wartość rynkowa
15 633 USD
Szacowany koszt naprawy
9312 USD
Przebieg
73 415 km · 45 618 mil · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_B
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 12:46 UTC
W archiwum od
11.10.2026 23:54 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 23:54 UTC

Dane lotu 45154176

Aukcja
IAAI
Numer lotu
45154176
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
8175 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
8175 USD
Wartość rynkowa
15 633 USD
Szacowany koszt naprawy
9312 USD
Przebieg
45 618 mil · 73 415 km · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_B
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 03:55 UTC
W archiwum od
10.10.2026 06:55 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 03:55 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta8175 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży8175 USDIAAI
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa15 633 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta8175 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa15 633 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 45154176 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 45154176 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Nissan Sentra SV Xtronic Cvt

VIN
3N1AB8CV5RY258136
Nazwa
Nissan Sentra SV Xtronic Cvt 2024
Marka
Nissan
Model
Sentra SV Xtronic Cvt
Rok
2024
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobiles
Kolor
Szary
Silnik
2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, 149HP
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
8175 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 06:55 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 03:55 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2021 Sentra SV Xtronic Cvt2250 USD
2024 Sentra SV Xtronic Cvt4050 USD
2024 Sentra SV Xtronic Cvt1100 USD
2024 Sentra SV Xtronic Cvt4025 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Nissan Sentra SV Xtronic Cvt. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Nissan Sentra SV Xtronic Cvt 2024, VIN 3N1AB8CV5RY258136.

W archiwum: 2 wpisy, 16 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 45154176. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_B. Główne uszkodzenie: Grad. Przebieg: 73 415 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 8175 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 45154176. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_B. Główne uszkodzenie: Grad. Dodatkowe uszkodzenie: Nie podano. Przebieg: 73 415 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 8175 USD.

Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Grad”?

Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby. na осмотре проверьте: dach i maska w świetle bocznym; szyba przednia i szyberdach. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 3N1AB8CV5RY258136 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies