VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 19.10.2026 05:29 UTC

4JGFB4KB0LA041393 Mercedes-Benz GLE 2020

VIN 4JGFB4KB0LA041393
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 159 121 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 OK - Tulsa / Lane - A
Ostatnia oferta
11 000 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
27 450 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$11 000

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
27 450 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 11 000 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 27 450 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 63927956Ostatnia oferta 11 000 USD
    Przebieg
    159 121 km (98 873 mile)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 63927956Ostatnia oferta 17 800 USD
    2020 MERCEDES-BENZ GLE VIN 4JGFB4KB0LA041393 фото 1
    Przebieg
    98 873 mile (159 121 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
159 121 km159 121 km

Dane lotu 63927956

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
63927956
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
11 000 USD
Wartość rynkowa
27 450 USD
Przebieg
159 121 km · 98 873 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
19.10.2026 05:29 UTC
Wpis zaktualizowano
19.10.2026 05:29 UTC

Dane lotu 63927956

Aukcja
Copart
Numer lotu
63927956
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
17 800 USD
Wartość rynkowa
27 450 USD
Przebieg
98 873 mile · 159 121 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
19.10.2026 05:28 UTC
W archiwum od
12.10.2026 07:57 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 07:57 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa27 450 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta17 800 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta11 000 USDAukcja
dane na 19 paź 2026Wartość rynkowa27 450 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 63927956 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 63927956 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Mercedes-Benz GLE

VIN
4JGFB4KB0LA041393
Nazwa
Mercedes-Benz GLE 2020
Marka
Mercedes-Benz
Model
GLE
Rok
2020
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Szary
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
12.10.2026 07:57 UTC
Aktualizacja karty
19.10.2026 05:29 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2020 GLE15 950 USD
2017 GLE8500 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Mercedes-Benz GLE. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Mercedes-Benz GLE 2020, VIN 4JGFB4KB0LA041393.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 63927956. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 159 121 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — tylko dla dealerów. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 11 000 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 63927956. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 159 121 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — tylko dla dealerów. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 17 800 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 4JGFB4KB0LA041393 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

4JGDA5HB1HA886882 — 2017 Mercedes-Benz GLE, Nie podano (Unknown), zdjęć przed naprawą
IAAI1
VIN4JGDA5HB1HA886882
Lot nr46120287
48 524 mile3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
4JGFB5KB5LA189058 — 2020 Mercedes-Benz GLE, Мелкие вмятины i царапины (Minor Dent/Scratches), zdjęć przed naprawą
Copart6 paź 202612
VIN4JGFB5KB5LA189058
Lot nr68194246
94 384 mile3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
32 400 USD
Ostatnia oferta
20 000 USD
4JGFB4FB9SB465755 — 2025 Mercedes-Benz GLE, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
22 paź 202613
VIN4JGFB4FB9SB465755
Lot nr66201366
37 776 km2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
28 500 USD

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies