VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 06:29 UTC

4S6DM58W7Y4406635 Honda Passport 2000

VIN 4S6DM58W7Y4406635
💥 Przód🧭 227 843 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: USAA📍 CA - Redding / Lane - A
Ostatnia oferta
225 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
brak danych
Brak wartości ACV
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$225

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Tył
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
6439 USD
12PRZÓD
1Przód
2Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 225 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 60799966Ostatnia oferta 225 USD
    Przebieg
    227 843 km (141 575 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    CA - Redding / Lane - A
    Stan
    Silnik uruchomiono przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 60799966Ostatnia oferta 225 USD
    2000 HONDA PASSPORT VIN 4S6DM58W7Y4406635 фото 1
    Przebieg
    141 575 mil (227 843 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    CA - Redding / Lane - A
    Stan
    Silnik uruchomiono przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
227 843 km227 843 km

Dane lotu 60799966

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
60799966
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Szacowany koszt naprawy
6439 USD
Przebieg
227 843 km · 141 575 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
CA - Redding / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 06:29 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 06:29 UTC

Dane lotu 60799966

Aukcja
Copart
Numer lotu
60799966
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Szacowany koszt naprawy
6439 USD
Przebieg
141 575 mil · 227 843 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
CA - Redding / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 06:29 UTC
W archiwum od
10.10.2026 19:18 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 19:18 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDCopart

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 60799966 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 60799966 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Passport

VIN
4S6DM58W7Y4406635
Nazwa
Honda Passport 2000
Marka
Honda
Model
Passport
Rok
2000
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Srebrny
Silnik
3.2L 6
Pojemność
3.2 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 19:18 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 06:29 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2021 Passport2650 USD
2023 Passport1600 USD
2019 Passport6325 USD
2024 Passport1700 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Honda Passport. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Honda Passport 2000, VIN 4S6DM58W7Y4406635.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 60799966. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Redding / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 227 843 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Silnik uruchomiono przy przyjęciu (ENGINE START PROGRAM). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 60799966. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Redding / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 227 843 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Silnik uruchomiono przy przyjęciu (ENGINE START PROGRAM). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 4S6DM58W7Y4406635 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5FNYF7H59MB011130 — 2021 Honda Passport, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 21 paź 20261
VIN5FNYF7H59MB011130
Lot nr68567596
32 116 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
27 228 USD
Sprzedano za
2650 USD
10% wartości rynkowej
5FNYF8H59PB035499 — 2023 Honda Passport, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
Copart1
VIN5FNYF8H59PB035499
Lot nr68655766
28 782 mile3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
32 285 USD
brak ceny
5FNYF8H52PB031410 — 2023 Honda Passport, Dachowanie (Rollover), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 21 paź 20268
VIN5FNYF8H52PB031410
Lot nr68829496
22 226 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
33 607 USD
Sprzedano za
1600 USD
5% wartości rynkowej

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies