VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 19:41 UTC

5FNRL5H65CB146579 Honda Odyssey 2012

VIN 5FNRL5H65CB146579
💥 Bok🧭 258 448 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston / Lane - D
Ostatnia oferta
450 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
6000 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$450

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
6000 USD
12PRZÓD
1Bok
2Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 450 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 6000 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70668556Ostatnia oferta 450 USD
    Przebieg
    258 448 km (160 592 mile)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - D
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70668556Ostatnia oferta 450 USD
    2012 HONDA ODYSSEY VIN 5FNRL5H65CB146579 фото 1
    Przebieg
    160 592 mile (258 448 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - D
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
258 448 km258 448 km

Dane lotu 70668556

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70668556
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
6000 USD
Przebieg
258 448 km · 160 592 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - D
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 19:41 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 19:41 UTC

Dane lotu 70668556

Aukcja
Copart
Numer lotu
70668556
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
6000 USD
Przebieg
160 592 mile · 258 448 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - D
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 19:40 UTC
W archiwum od
10.10.2026 12:27 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 12:27 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa6000 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa6000 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70668556 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70668556 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Odyssey

VIN
5FNRL5H65CB146579
Nazwa
Honda Odyssey 2012
Marka
Honda
Model
Odyssey
Rok
2012
Nadwozie
sports_van
Typ pojazdu
van
Kolor
Szary
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 12:27 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 19:41 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2019 Odyssey5500 USD
2012 Odyssey1000 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Honda Odyssey. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Honda Odyssey 2012, VIN 5FNRL5H65CB146579.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70668556. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - D. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 258 448 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70668556. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - D. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 258 448 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5FNRL5H65CB146579 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5FNRL5H33GB008616 — 2016 Honda Odyssey, Prawy bok, zdjęć przed naprawą
IAAI16
VIN5FNRL5H33GB008616
Lot nr46332518
154 296 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5FNRL6H7XKB078051 — 2019 Honda Odyssey, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 7 paź 202614
VIN5FNRL6H7XKB078051
Lot nr69243756
113 584 mile3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
22 475 USD
Sprzedano za
5500 USD
24% wartości rynkowej
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies