VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 21.10.2026 13:39 UTC

5FNYF6H00HB098310 Honda Pilot ELIT 2017

VIN 5FNYF6H00HB098310
💥 Tył🧭 не соответствует фактическому пробегу: 126 680 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 UT - Salt Lake City / Lane - A
Ostatnia oferta
3850 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
16 925 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
3
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
23
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$3 850

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

10 zdjęć · wpisy: 2
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 10

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe
Uszkodzenia podwozia
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
13 500 USD
Wartość rynkowa
16 925 USD
12PRZÓD
1Tył
2Uszkodzenia podwozia

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 3850 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 16 925 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

3 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 47990998Ostatnia oferta 3850 USD
    Przebieg
    126 680 km (78 715 mil)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    UT - Salt Lake City / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 47990998Ostatnia oferta 3850 USD
    2017 HONDA PILOT ELIT VIN 5FNYF6H00HB098310 фото 1
    Przebieg
    78 715 mil (126 680 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    UT - Salt Lake City / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 10 zdjęć.

  3. 9 paź 2026Copartlot 69630066Sprzedano za 5800 USD
    2017 Honda Pilot VIN 5FNYF6H00HB098310 фото 1
    Przebieg
    78 715 mil (126 680 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    UT - MAGNA
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
126 680 km126 680 km126 680 km

Dane lotu 47990998

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
47990998
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3850 USD
Wartość rynkowa
16 925 USD
Szacowany koszt naprawy
13 500 USD
Przebieg
126 680 km · 78 715 mil · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Uszkodzenia podwozia
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
UT - Salt Lake City / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, UT
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 00:43 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 00:43 UTC

Dane lotu 47990998

Aukcja
Copart
Numer lotu
47990998
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3850 USD
Wartość rynkowa
16 925 USD
Szacowany koszt naprawy
13 500 USD
Przebieg
78 715 mil · 126 680 km · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Uszkodzenia podwozia
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
UT - Salt Lake City / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, UT
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 00:43 UTC
W archiwum od
10.10.2026 15:35 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 15:35 UTC

Dane lotu 69630066

Aukcja
Copart
Numer lotu
69630066
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
5800 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Wartość rynkowa
17 798 USD
Przebieg
78 715 mil · 126 680 km
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Uszkodzenia podwozia
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
UT - MAGNA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
21.10.2026 13:39 UTC
W archiwum od
10.10.2026 22:54 UTC
Wpis zaktualizowano
21.10.2026 13:39 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta3850 USDAukcja
9 paź 2026Cena sprzedaży5800 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta3850 USDCopart
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa16 925 USDCopart
9 paź 2026Cena sprzedaży3850 USDCopart
dane na 14 paź 2026Wartość rynkowa17 798 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa16 925 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 47990998 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 47990998 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 69630066 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Pilot ELIT

VIN
5FNYF6H00HB098310
Nazwa
Honda Pilot ELIT 2017
Marka
Honda
Model
Pilot ELIT
Rok
2017
Nadwozie
4dr_sport_utility
Typ pojazdu
suv
Kolor
Biały
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
3
Ostatnia cena sprzedaży
3850 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 15:35 UTC
Aktualizacja karty
21.10.2026 13:39 UTC

Opis

Honda Pilot ELIT 2017, VIN 5FNYF6H00HB098310.

W archiwum: 3 wpisy, 23 zdjęcia.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 47990998. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: UT - Salt Lake City / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Uszkodzenia podwozia. Przebieg: 126 680 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3850 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 47990998. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: UT - Salt Lake City / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Uszkodzenia podwozia. Przebieg: 126 680 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 3850 USD.

Wpis 3: aukcja Copart, lot 69630066. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: UT - MAGNA. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Uszkodzenia podwozia. Przebieg: 126 680 km. Dokument: SC - SALVAGE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Kluczyki: Tak. Cena sprzedaży: 5800 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5FNYF6H00HB098310 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies