VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 21:27 UTC

5FNYF6H98MB003498 Honda Pilot AWD Touring 8 Passenger 2021

VIN 5FNYF6H98MB003498
💥 Grad🧭 200 962 km na aukcji🏢 Sprzedawca: State Farm Group Insurance📍 Wichita / Lane - 182440~US_A
Ostatnia oferta
11 725 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
22 864 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
16
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$11 725

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

16 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 16

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
20 442 USD
Wartość rynkowa
22 864 USD
1PRZÓD
1Grad

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 11 725 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 22 864 USD.
  • • Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐dach i maska w świetle bocznym
  • ☐szyba przednia i szyberdach

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 46152159Ostatnia oferta 11 725 USD
    Przebieg
    200 962 km (124 872 mile)
    Uszkodzenie
    Grad
    Dokument
    Sprzedawca
    State Farm Group Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 46152159Sprzedano za 11 725 USD
    2021 Honda Pilot Awd Touring 8 Passenger VIN 5FNYF6H98MB003498 фото 1
    Przebieg
    124 872 mile (200 962 km)
    Uszkodzenie
    Grad
    Dokument
    Sprzedawca
    State Farm Group Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 16 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
200 962 km200 962 km

Dane lotu 46152159

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
46152159
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
11 725 USD
Wartość rynkowa
22 864 USD
Szacowany koszt naprawy
20 442 USD
Przebieg
200 962 km · 124 872 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Sprzedawca
State Farm Group Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_A
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 14:29 UTC
W archiwum od
12.10.2026 00:41 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 00:41 UTC

Dane lotu 46152159

Aukcja
IAAI
Numer lotu
46152159
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
11 725 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
11 725 USD
Wartość rynkowa
22 864 USD
Szacowany koszt naprawy
20 442 USD
Przebieg
124 872 mile · 200 962 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Grad
Stan
Dokument
Sprzedawca
State Farm Group Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_A
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 21:26 UTC
W archiwum od
10.10.2026 14:44 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 21:27 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta11 725 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży11 725 USDIAAI
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa22 864 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta11 725 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa22 864 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 46152159 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 46152159 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Pilot AWD Touring 8 Passenger

VIN
5FNYF6H98MB003498
Nazwa
Honda Pilot AWD Touring 8 Passenger 2021
Marka
Honda
Model
Pilot AWD Touring 8 Passenger
Rok
2021
Nadwozie
sport_utility
Typ pojazdu
suvs
Kolor
Czarny
Silnik
3.5L V-6 DI, VVT, regular , 280HP
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
11 725 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 14:44 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 21:27 UTC

Opis

Honda Pilot AWD Touring 8 Passenger 2021, VIN 5FNYF6H98MB003498.

W archiwum: 2 wpisy, 16 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 46152159. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_A. Główne uszkodzenie: Grad. Przebieg: 200 962 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 11 725 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 46152159. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_A. Główne uszkodzenie: Grad. Dodatkowe uszkodzenie: Nie podano. Przebieg: 200 962 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 11 725 USD.

Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Grad”?

Grad może zostawić wgniecenia na dachu, masce i klapie. Sprawdź panele i szyby. na осмотре проверьте: dach i maska w świetle bocznym; szyba przednia i szyberdach. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5FNYF6H98MB003498 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5FNRL6H55KB091837 — 2019 Honda Odyssey, Prawy przód (Right Front), zdjęć przed naprawą
IAAI1
VIN5FNRL6H55KB091837
Lot nr46200805
57 216 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
2HGFC2F87LH521955 — 2020 Honda Civic, Lewy bok (Left Side), zdjęć przed naprawą
IAAI1
VIN2HGFC2F87LH521955
Lot nr46200822
112 925 mil2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies