VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 03:34 UTC

5FPYK3F57TB004769 Honda Ridgeline 2026

VIN 5FPYK3F57TB004769
💥 Bok🧭 5662 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 MA - North Boston / Lane - B
Ostatnia oferta
8800 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
43 975 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$8 800

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
39 394 USD
Wartość rynkowa
43 975 USD
12PRZÓD
1Bok
2Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 8800 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 43 975 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 61483576Ostatnia oferta 8800 USD
    Przebieg
    5662 km (3518 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    MA - North Boston / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 61483576Ostatnia oferta 8800 USD
    2026 HONDA RIDGELINE VIN 5FPYK3F57TB004769 фото 1
    Przebieg
    3518 mil (5662 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    MA - North Boston / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
5662 km5662 km

Dane lotu 61483576

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
61483576
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
8800 USD
Wartość rynkowa
43 975 USD
Szacowany koszt naprawy
39 394 USD
Przebieg
5662 km · 3518 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MA - North Boston / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 03:34 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 03:34 UTC

Dane lotu 61483576

Aukcja
Copart
Numer lotu
61483576
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
8800 USD
Wartość rynkowa
43 975 USD
Szacowany koszt naprawy
39 394 USD
Przebieg
3518 mil · 5662 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MA - North Boston / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 03:34 UTC
W archiwum od
11.10.2026 07:59 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 07:59 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta8800 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa43 975 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta8800 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa43 975 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 61483576 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 61483576 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Ridgeline

VIN
5FPYK3F57TB004769
Nazwa
Honda Ridgeline 2026
Marka
Honda
Model
Ridgeline
Rok
2026
Nadwozie
Pickup
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Biały
Silnik
3.5L 6
Pojemność
3.5 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 07:59 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 03:34 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2019 Ridgeline10 800 USD
2025 Ridgeline13 300 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Honda Ridgeline. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Honda Ridgeline 2026, VIN 5FPYK3F57TB004769.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 61483576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MA - North Boston / Lane - B. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 5662 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 8800 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 61483576. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MA - North Boston / Lane - B. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 5662 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 8800 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5FPYK3F57TB004769 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5FPYK3F74NB005642 — 2022 Honda Ridgeline, Zagrożenie biologiczne / chemiczne, zdjęć przed naprawą
IAAI11
VIN5FPYK3F74NB005642
Lot nr46359348
3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5FPYK3F16RB031418 — 2024 Honda Ridgeline, Prawy przód (Right Front), zdjęć przed naprawą
IAAI8
VIN5FPYK3F16RB031418
Lot nr46130173
34 294 mile3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5FPYK3F12PB052876 — 2023 Honda Ridgeline, Elektryka (Electrical), zdjęć przed naprawą
IAAI8
VIN5FPYK3F12PB052876
Lot nr46150796
28 414 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5FPYK3F12SB036086 — 2025 Honda Ridgeline, Uszkodzenia dookoła (All Over), zdjęć przed naprawą
IAAI8
VIN5FPYK3F12SB036086
Lot nr46151178
16 529 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies