VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 16:21 UTC

5LM5J7XC9NGL18587 Lincoln Aviator Reserve 2022

VIN 5LM5J7XC9NGL18587
💥 Prawy przód🧭 85 313 km na aukcji🏢 Sprzedawca: State Farm Group Insurance📍 Wichita / Lane - 182440~US_A
Ostatnia oferta
11 000 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
39 608 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
16
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$11 000

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

16 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 16

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Prawy przód
Dodatkowe
Prawy bok
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
39 608 USD
Wartość rynkowa
39 608 USD
12PRZÓD
1Prawy przód
2Prawy bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 11 000 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 39 608 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 44788732Ostatnia oferta 11 000 USD
    Przebieg
    85 313 km (53 011 mil)
    Uszkodzenie
    Prawy przód
    Dokument
    Sprzedawca
    State Farm Group Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 44788732Sprzedano za 11 000 USD
    2022 Lincoln Aviator Reserve VIN 5LM5J7XC9NGL18587 фото 1
    Przebieg
    53 011 mil (85 313 km)
    Uszkodzenie
    Prawy przód
    Dokument
    Sprzedawca
    State Farm Group Insurance
    Lokalizacja
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 16 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
85 313 km85 313 km

Dane lotu 44788732

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
44788732
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
11 000 USD
Wartość rynkowa
39 608 USD
Szacowany koszt naprawy
39 608 USD
Przebieg
85 313 km · 53 011 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Prawy przód
Dodatkowe uszkodzenie
Prawy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
State Farm Group Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_A
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 14:30 UTC
W archiwum od
12.10.2026 00:42 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 00:42 UTC

Dane lotu 44788732

Aukcja
IAAI
Numer lotu
44788732
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
11 000 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
11 000 USD
Wartość rynkowa
39 608 USD
Szacowany koszt naprawy
39 608 USD
Przebieg
53 011 mil · 85 313 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Prawy przód
Dodatkowe uszkodzenie
Prawy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
State Farm Group Insurance
Lokalizacja
Wichita / Lane - 182440~US_A
Region kupującego
Kansas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 16:20 UTC
W archiwum od
10.10.2026 12:35 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 16:21 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta11 000 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży11 000 USDIAAI
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa39 608 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta11 000 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa39 608 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 44788732 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 44788732 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Lincoln Aviator Reserve

VIN
5LM5J7XC9NGL18587
Nazwa
Lincoln Aviator Reserve 2022
Marka
Lincoln
Model
Aviator Reserve
Rok
2022
Nadwozie
sport_utility
Typ pojazdu
suvs
Kolor
Czarny
Silnik
3.0L V-6 DI, DOHC, VVT, turbo, 400HP
Pojemność
3 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
11 000 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 12:35 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 16:21 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2020 Aviator Reserve10 200 USD
2020 Aviator Reserve9550 USD
2021 Aviator Reserve12 850 USD
2020 Aviator Reserve16 800 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Lincoln Aviator Reserve. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Lincoln Aviator Reserve 2022, VIN 5LM5J7XC9NGL18587.

W archiwum: 2 wpisy, 16 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 44788732. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_A. Główne uszkodzenie: Prawy przód. Dodatkowe uszkodzenie: Prawy bok. Przebieg: 85 313 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 11 000 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 44788732. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Wichita / Lane - 182440~US_A. Główne uszkodzenie: Prawy przód. Dodatkowe uszkodzenie: Prawy bok. Przebieg: 85 313 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 11 000 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Prawy przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5LM5J7XC9NGL18587 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies