VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 06:51 UTC

5NPLS4AG2PH118932 Hyundai Elantra SEL 2023

VIN 5NPLS4AG2PH118932
💥 Tył🧭 216 164 km na aukcji🏢 Sprzedawca: Progressive Casualty Insurance📍 Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Ostatnia oferta
3100 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
17 015 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
19
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$3 100

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

19 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 19

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe
Lewy i prawy bok
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
12 512 USD
Wartość rynkowa
17 015 USD
12PRZÓD
1Tył
2Lewy i prawy bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 3100 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 17 015 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 45937712Ostatnia oferta 3100 USD
    Przebieg
    216 164 km (134 318 mil)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Las Vegas / Lane - 181421~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 45937712Sprzedano za 3100 USD
    2023 Hyundai ELANTRA SEL VIN 5NPLS4AG2PH118932 фото 1
    Przebieg
    134 318 mil (216 164 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Las Vegas / Lane - 181421~US_A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 19 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
216 164 km216 164 km

Dane lotu 45937712

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
45937712
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
3100 USD
Wartość rynkowa
17 015 USD
Szacowany koszt naprawy
12 512 USD
Przebieg
216 164 km · 134 318 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Lewy i prawy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Region kupującego
Nevada
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 18:58 UTC
W archiwum od
12.10.2026 02:58 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 02:58 UTC

Dane lotu 45937712

Aukcja
IAAI
Numer lotu
45937712
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
3100 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
3100 USD
Wartość rynkowa
17 015 USD
Szacowany koszt naprawy
12 512 USD
Przebieg
134 318 mil · 216 164 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Lewy i prawy bok
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Las Vegas / Lane - 181421~US_A
Region kupującego
Nevada
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 06:51 UTC
W archiwum od
10.10.2026 08:19 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 06:51 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta3100 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży3100 USDIAAI
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa17 015 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta3100 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa17 015 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 45937712 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 45937712 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Hyundai Elantra SEL

VIN
5NPLS4AG2PH118932
Nazwa
Hyundai Elantra SEL 2023
Marka
Hyundai
Model
Elantra SEL
Rok
2023
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobiles
Kolor
Szary
Silnik
2.0L I-4 DOHC, VVT, regular , 147HP
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
3100 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 08:19 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 06:51 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 Elantra SEL450 USD
2022 Elantra SEL4000 USD
2018 Elantra SEL1900 USD
2024 Elantra SEL525 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Hyundai Elantra SEL. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Hyundai Elantra SEL 2023, VIN 5NPLS4AG2PH118932.

W archiwum: 2 wpisy, 19 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 45937712. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Las Vegas / Lane - 181421~US_A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Lewy i prawy bok. Przebieg: 216 164 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 3100 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 45937712. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Las Vegas / Lane - 181421~US_A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Lewy i prawy bok. Przebieg: 216 164 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 3100 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5NPLS4AG2PH118932 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies