VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 14:56 UTC

5TDKK3DC1ES474102 Toyota Sienna 2014

VIN 5TDKK3DC1ES474102
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 770 034 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 NJ - Somerville / Lane - B
Ostatnia oferta
450 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
9425 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$450

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
9425 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 450 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9425 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 65959676Ostatnia oferta 450 USD
    Przebieg
    770 034 km (478 477 mil)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NJ - Somerville / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 65959676Ostatnia oferta 450 USD
    2014 TOYOTA SIENNA VIN 5TDKK3DC1ES474102 фото 1
    Przebieg
    478 477 mil (770 034 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NJ - Somerville / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
770 034 km770 034 km

Dane lotu 65959676

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
65959676
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
9425 USD
Przebieg
770 034 km · 478 477 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NJ - Somerville / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NJ
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 14:56 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 14:56 UTC

Dane lotu 65959676

Aukcja
Copart
Numer lotu
65959676
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
450 USD
Wartość rynkowa
9425 USD
Przebieg
478 477 mil · 770 034 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NJ - Somerville / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NJ
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 14:56 UTC
W archiwum od
11.10.2026 13:22 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 13:22 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa9425 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta450 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa9425 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 65959676 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 65959676 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota Sienna

VIN
5TDKK3DC1ES474102
Nazwa
Toyota Sienna 2014
Marka
Toyota
Model
Sienna
Rok
2014
Typ pojazdu
van
Kolor
Biały
Skrzynia biegów
Automatyczna
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 13:22 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 14:56 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2015 Sienna11 100 USD
2020 Sienna500 USD
2015 Sienna2100 USD
2020 Sienna6100 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota Sienna. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota Sienna 2014, VIN 5TDKK3DC1ES474102.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 65959676. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NJ - Somerville / Lane - B. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 770 034 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 65959676. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NJ - Somerville / Lane - B. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 770 034 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 450 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5TDKK3DC1ES474102 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies