VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 19.10.2026 05:48 UTC

5XYP24HC7LG054845 Kia Telluride 2020

VIN 5XYP24HC7LG054845
💥 Tył🧭 199 784 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 OK - Tulsa / Lane - A
Ostatnia oferta
2950 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
17 600 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
14
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$2 950

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

14 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 14

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe
Zdemontowane części
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
11 419 USD
Wartość rynkowa
17 600 USD
12PRZÓD
1Tył
2Zdemontowane części

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 2950 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 17 600 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 67343026Ostatnia oferta 2950 USD
    Przebieg
    199 784 km (124 140 mil)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 67343026Ostatnia oferta 2950 USD
    2020 KIA TELLURIDE VIN 5XYP24HC7LG054845 фото 1
    Przebieg
    124 140 mil (199 784 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
199 784 km199 784 km

Dane lotu 67343026

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
67343026
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2950 USD
Wartość rynkowa
17 600 USD
Szacowany koszt naprawy
11 419 USD
Przebieg
199 784 km · 124 140 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Zdemontowane części
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
19.10.2026 05:48 UTC
Wpis zaktualizowano
19.10.2026 05:48 UTC

Dane lotu 67343026

Aukcja
Copart
Numer lotu
67343026
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2950 USD
Wartość rynkowa
17 600 USD
Szacowany koszt naprawy
11 419 USD
Przebieg
124 140 mil · 199 784 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Dodatkowe uszkodzenie
Zdemontowane części
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
19.10.2026 05:48 UTC
W archiwum od
12.10.2026 08:07 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 08:07 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta2950 USDAukcja
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa17 600 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta2950 USDCopart
dane na 19 paź 2026Wartość rynkowa17 600 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 67343026 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 67343026 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Kia Telluride

VIN
5XYP24HC7LG054845
Nazwa
Kia Telluride 2020
Marka
Kia
Model
Telluride
Rok
2020
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Srebrny
Silnik
3.8L 6
Pojemność
3.8 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
12.10.2026 08:07 UTC
Aktualizacja karty
19.10.2026 05:48 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2022 Telluride11 200 USD
2025 Telluride10 500 USD
2021 Telluride275 USD
2024 Telluride9500 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Kia Telluride. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Kia Telluride 2020, VIN 5XYP24HC7LG054845.

W archiwum: 2 wpisy, 14 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 67343026. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Zdemontowane części. Przebieg: 199 784 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2950 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 67343026. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Zdemontowane części. Przebieg: 199 784 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2950 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5XYP24HC7LG054845 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5XYP5DHC5MG155519 — 2021 Kia Telluride, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
20 paź 202612
VIN5XYP5DHC5MG155519
Lot nr61795566
161 604 km3.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
27 650 USD
Ostatnia oferta
3800 USD
5XYP5DHC8NG230893 — 2022 Kia Telluride, Tył (Rear End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 29 wrz 20268
VIN5XYP5DHC8NG230893
Lot nr68277116
55 389 mil3.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
30 160 USD
Sprzedano za
11 200 USD
37% wartości rynkowej
5XYP34HC4NG301125 — 2022 Kia Telluride, Prawy bok (Right Side), zdjęć przed naprawą
IAAI15 paź 20268
VIN5XYP34HC4NG301125
Lot nr46119902
56 343 mile3.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
26 435 USD
Ostatnia oferta
8600 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies