VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 16:46 UTC

5XYZG3AB5CG130939 Hyundai Santa FE 2012

VIN 5XYZG3AB5CG130939
💥 Bok🧭 198 826 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 NY - Long Island / Lane - A
Ostatnia oferta
675 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
4850 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$675

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
4850 USD
12PRZÓD
1Bok
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 675 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 4850 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 64050466Ostatnia oferta 675 USD
    Przebieg
    198 826 km (123 545 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    NY - Long Island / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 64050466Ostatnia oferta 675 USD
    2012 HYUNDAI SANTA FE VIN 5XYZG3AB5CG130939 фото 1
    Przebieg
    123 545 mil (198 826 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    NY - Long Island / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
198 826 km198 826 km

Dane lotu 64050466

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
64050466
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
675 USD
Wartość rynkowa
4850 USD
Przebieg
198 826 km · 123 545 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NY - Long Island / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NY
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 16:46 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 16:46 UTC

Dane lotu 64050466

Aukcja
Copart
Numer lotu
64050466
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
675 USD
Wartość rynkowa
4850 USD
Przebieg
123 545 mil · 198 826 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NY - Long Island / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NY
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 16:46 UTC
W archiwum od
11.10.2026 14:10 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 14:10 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta675 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa4850 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta675 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa4850 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 64050466 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 64050466 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Hyundai Santa FE

VIN
5XYZG3AB5CG130939
Nazwa
Hyundai Santa FE 2012
Marka
Hyundai
Model
Santa FE
Rok
2012
Nadwozie
SUV
Typ pojazdu
suv
Kolor
Brązowy
Silnik
2.4L 4
Pojemność
2.4 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 14:10 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 16:46 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2017 Santa FE950 USD
2017 Santa FE2200 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Hyundai Santa FE. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Hyundai Santa FE 2012, VIN 5XYZG3AB5CG130939.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 64050466. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NY - Long Island / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 198 826 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 675 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 64050466. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NY - Long Island / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 198 826 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 675 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 5XYZG3AB5CG130939 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5NMP2DGL5TH192889 — 2026 Hyundai Santa FE, Bok, zdjęć przed naprawą
Copart10
VIN5NMP2DGL5TH192889
Lot nr73772546
18 211 mil2.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5NMP24GL7RH005001 — 2024 Hyundai Santa FE, Przód, zdjęć przed naprawą
Copart10
VIN5NMP24GL7RH005001
Lot nr69026626
61 744 mile2.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5NMS3DAJ1MH342125 — 2021 Hyundai Santa FE, Przód, zdjęć przed naprawą
Copart9
VIN5NMS3DAJ1MH342125
Lot nr68289316
92 617 mil2.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies