VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 17:44 UTC

7FARS6H5XPE007333 Honda CR-V 2023

VIN 7FARS6H5XPE007333
💥 Bok🧭 68 080 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston / Lane - B
Ostatnia oferta
7500 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
29 750 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$7 500

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
14 935 USD
Wartość rynkowa
29 750 USD
1PRZÓD
1Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 7500 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 29 750 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70636606Ostatnia oferta 7500 USD
    Przebieg
    68 080 km (42 303 mile)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70636606Ostatnia oferta 7500 USD
    2023 HONDA CR-V VIN 7FARS6H5XPE007333 фото 1
    Przebieg
    42 303 mile (68 080 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
68 080 km68 080 km

Dane lotu 70636606

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70636606
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
7500 USD
Wartość rynkowa
29 750 USD
Szacowany koszt naprawy
14 935 USD
Przebieg
68 080 km · 42 303 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 17:44 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 17:44 UTC

Dane lotu 70636606

Aukcja
Copart
Numer lotu
70636606
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
7500 USD
Wartość rynkowa
29 750 USD
Szacowany koszt naprawy
14 935 USD
Przebieg
42 303 mile · 68 080 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 17:44 UTC
W archiwum od
10.10.2026 11:29 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 11:29 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta7500 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa29 750 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta7500 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa29 750 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70636606 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70636606 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda CR-V

VIN
7FARS6H5XPE007333
Nazwa
Honda CR-V 2023
Marka
Honda
Model
CR-V
Rok
2023
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Czarny
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 11:29 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 17:44 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2017 CR-V250 USD
2018 CR-V800 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Honda CR-V. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Honda CR-V 2023, VIN 7FARS6H5XPE007333.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70636606. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - B. Główne uszkodzenie: Bok. Przebieg: 68 080 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 7500 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70636606. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - B. Główne uszkodzenie: Bok. Przebieg: 68 080 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 7500 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 7FARS6H5XPE007333 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

2HKRW2H99HH663960 — 2017 Honda CR-V, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 7 paź 202613
VIN2HKRW2H99HH663960
Lot nr73181035
69 646 mil1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
18 575 USD
Sprzedano za
250 USD
1% wartości rynkowej
5J6RW1H58JL016338 — 2018 Honda CR-V, Prawy bok, zdjęć przed naprawą
IAAI5
VIN5J6RW1H58JL016338
Lot nr46338768
114 211 mil1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
5J6RW1H83LA016501 — 2020 Honda CR-V, Uszkodzenia dookoła (All Over), zdjęć przed naprawą
16 paź 202613
VIN5J6RW1H83LA016501
Lot nr68593736
1.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
22 250 USD
Ostatnia oferta
2800 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies