VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 20:58 UTC

7SAYGDEF7PF874976 Tesla Model Y 2023

VIN 7SAYGDEF7PF874976
💥 Przód🔑 Brak kluczyków📍 TX - Houston / Lane - F
Ostatnia oferta
7700 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
34 000 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$7 700

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Wartość rynkowa
34 000 USD
1PRZÓD
1Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 7700 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 34 000 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 55208026Ostatnia oferta 7700 USD
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - F
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, brak kluczyków
  2. 9 paź 2026Copartlot 55208026Ostatnia oferta 7700 USD
    2023 TESLA MODEL Y VIN 7SAYGDEF7PF874976 фото 1
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - F
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, brak kluczyków

    Zapisano 13 zdjęć.

Dane lotu 55208026

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
55208026
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
7700 USD
Wartość rynkowa
34 000 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - F
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 20:58 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 20:58 UTC

Dane lotu 55208026

Aukcja
Copart
Numer lotu
55208026
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
7700 USD
Wartość rynkowa
34 000 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - F
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 20:58 UTC
W archiwum od
10.10.2026 13:15 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 13:15 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta7700 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa34 000 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta7700 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa34 000 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 55208026 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 55208026 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Tesla Model Y

VIN
7SAYGDEF7PF874976
Nazwa
Tesla Model Y 2023
Marka
Tesla
Model
Model Y
Rok
2023
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Szary
Paliwo
Elektryczny
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 13:15 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 20:58 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2023 Model Y6000 USD
2021 Model Y8600 USD
2026 Model Y29 000 USD
2022 Model Y1950 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Tesla Model Y. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Tesla Model Y 2023, VIN 7SAYGDEF7PF874976.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 55208026. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - F. Główne uszkodzenie: Przód. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 7700 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 55208026. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - F. Główne uszkodzenie: Przód. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 7700 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN 7SAYGDEF7PF874976 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies