VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 05:46 UTC

JHMFA36248S019053 Honda Civic 2008

VIN JHMFA36248S019053
💥 Przód🧭 przebieg не подлежит подтверждению по правилам регистрации: 364 129 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 MI - Detroit / Lane - A
Ostatnia oferta
325 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
6125 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$325

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
6125 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 325 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 6125 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70140096Ostatnia oferta 325 USD
    Przebieg
    364 129 km (226 259 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70140096Ostatnia oferta 325 USD
    2008 HONDA CIVIC VIN JHMFA36248S019053 фото 1
    Przebieg
    226 259 mil (364 129 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
364 129 km364 129 km

Dane lotu 70140096

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70140096
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
325 USD
Wartość rynkowa
6125 USD
Przebieg
364 129 km · 226 259 mil · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 05:46 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 05:46 UTC

Dane lotu 70140096

Aukcja
Copart
Numer lotu
70140096
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
325 USD
Wartość rynkowa
6125 USD
Przebieg
226 259 mil · 364 129 km · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 05:46 UTC
W archiwum od
11.10.2026 09:02 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 09:02 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta325 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa6125 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta325 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa6125 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70140096 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70140096 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Honda Civic

VIN
JHMFA36248S019053
Nazwa
Honda Civic 2008
Marka
Honda
Model
Civic
Rok
2008
Nadwozie
sedan_4dr
Typ pojazdu
sedan
Kolor
Beżowy
Silnik
1.3L 4
Pojemność
1.3 l
Cylindry
4
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 09:02 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 05:46 UTC

Opis

Honda Civic 2008, VIN JHMFA36248S019053.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70140096. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 364 129 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 325 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70140096. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 364 129 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 325 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JHMFA36248S019053 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

2HGFC2F64KH556319 — 2019 Honda Civic, Przód, zdjęć przed naprawą
Copart12
VIN2HGFC2F64KH556319
Lot nr74125126
132 796 mil2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies