VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 05:41 UTC

JM3LW28J050535557 Mazda MPV 2005

VIN JM3LW28J050535557
💥 Przód🧭 276 846 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 CA - Bakersfield / Lane - A
Ostatnia oferta
225 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
3150 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
14
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$225

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

14 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 14

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
3680 USD
Wartość rynkowa
3150 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 225 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 3150 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 70091336Ostatnia oferta 225 USD
    Przebieg
    276 846 km (172 024 mile)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    CA - Bakersfield / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 70091336Ostatnia oferta 225 USD
    2005 MAZDA MPV VIN JM3LW28J050535557 фото 1
    Przebieg
    172 024 mile (276 846 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    CA - Bakersfield / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 14 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
276 846 km276 846 km

Dane lotu 70091336

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70091336
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Wartość rynkowa
3150 USD
Szacowany koszt naprawy
3680 USD
Przebieg
276 846 km · 172 024 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CA - Bakersfield / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 05:41 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 05:41 UTC

Dane lotu 70091336

Aukcja
Copart
Numer lotu
70091336
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Wartość rynkowa
3150 USD
Szacowany koszt naprawy
3680 USD
Przebieg
172 024 mile · 276 846 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
CA - Bakersfield / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 05:41 UTC
W archiwum od
10.10.2026 18:35 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 18:35 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa3150 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa3150 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70091336 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 70091336 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Mazda MPV

VIN
JM3LW28J050535557
Nazwa
Mazda MPV 2005
Marka
Mazda
Model
MPV
Rok
2005
Nadwozie
sports_van
Typ pojazdu
van
Kolor
Niebieski
Silnik
3.0L 6
Pojemność
3 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 18:35 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 05:41 UTC

Opis

Mazda MPV 2005, VIN JM3LW28J050535557.

W archiwum: 2 wpisy, 14 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70091336. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Bakersfield / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 276 846 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70091336. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Bakersfield / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 276 846 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JM3LW28J050535557 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

JM3LW28AX60559074 — 2006 Mazda MPV, Przód, zdjęć przed naprawą
Copart13
VINJM3LW28AX60559074
Lot nr72792036
97 643 mile3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny
JM3LW28J540524276 — 2004 Mazda MPV, Wandalizm (Vandalism), zdjęć przed naprawą
Copart6 paź 202613
VINJM3LW28J540524276
Lot nr66828676
190 039 mil3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies