VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 15.10.2026 19:50 UTC

JTDS4MCE6NJ089800 Toyota Corolla 2022

VIN JTDS4MCE6NJ089800
💥 Przód🧭 150 551 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston / Lane - E
Ostatnia oferta
800 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
19 100 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$800

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
9307 USD
Wartość rynkowa
19 100 USD
1PRZÓD
1Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 800 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 19 100 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 57293556Ostatnia oferta 800 USD
    Przebieg
    150 551 km (93 548 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - E
    Stan
    Silnik uruchomiono przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 57293556Ostatnia oferta 800 USD
    2022 TOYOTA COROLLA VIN JTDS4MCE6NJ089800 фото 1
    Przebieg
    93 548 mil (150 551 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston / Lane - E
    Stan
    Silnik uruchomiono przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
150 551 km150 551 km

Dane lotu 57293556

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
57293556
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
800 USD
Wartość rynkowa
19 100 USD
Szacowany koszt naprawy
9307 USD
Przebieg
150 551 km · 93 548 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - E
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
15.10.2026 19:50 UTC
Wpis zaktualizowano
15.10.2026 19:50 UTC

Dane lotu 57293556

Aukcja
Copart
Numer lotu
57293556
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
800 USD
Wartość rynkowa
19 100 USD
Szacowany koszt naprawy
9307 USD
Przebieg
93 548 mil · 150 551 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston / Lane - E
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
15.10.2026 19:50 UTC
W archiwum od
10.10.2026 12:36 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 12:36 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta800 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa19 100 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta800 USDCopart
dane na 15 paź 2026Wartość rynkowa19 100 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 57293556 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 57293556 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota Corolla

VIN
JTDS4MCE6NJ089800
Nazwa
Toyota Corolla 2022
Marka
Toyota
Model
Corolla
Rok
2022
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Biały
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 12:36 UTC
Aktualizacja karty
15.10.2026 19:50 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2020 Corolla5300 USD
2018 Corolla4450 USD
2019 Corolla2850 USD
2022 Corolla2250 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota Corolla. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota Corolla 2022, VIN JTDS4MCE6NJ089800.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 57293556. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - E. Główne uszkodzenie: Przód. Przebieg: 150 551 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Silnik uruchomiono przy przyjęciu (ENGINE START PROGRAM). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 800 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 57293556. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston / Lane - E. Główne uszkodzenie: Przód. Przebieg: 150 551 km. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Silnik uruchomiono przy przyjęciu (ENGINE START PROGRAM). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 800 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTDS4MCE6NJ089800 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

5YFFPRAE6LP111473 — 2020 Toyota Corolla, Bok (Side), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 23 wrz 20268
VIN5YFFPRAE6LP111473
Lot nr69222826
46 723 mile1.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
21 192 USD
Sprzedano za
5300 USD
25% wartości rynkowej
2T1BURHE0JC966261 — 2018 Toyota Corolla, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 21 wrz 20268
VIN2T1BURHE0JC966261
Lot nr68972976
106 225 mil1.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
15 654 USD
Sprzedano za
4450 USD
28% wartości rynkowej
5YFBURHE6KP914487 — 2019 Toyota Corolla, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 23 paź 20268
VIN5YFBURHE6KP914487
Lot nr68155676
107 877 mil1.8 l · Benzyna
Wartość rynkowa
10 269 USD
Sprzedano za
2850 USD
28% wartości rynkowej

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies