VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 02:02 UTC

JTEBU14R940022446 Toyota 4RUNNER 2004

VIN JTEBU14R940022446
💥 Uszkodzenia mechaniczne🧭 не соответствует фактическому пробегу: 874 276 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 KY - Walton / Lane - B
Ostatnia oferta
925 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
brak danych
Brak wartości ACV
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$925

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Kluczyki
Tak
Dokument
12PRZÓD
1Uszkodzenia mechaniczne
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 925 USD.
  • • Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐kompresja i oględziny cylindrów
  • ☐działanie skrzyni pod obciążeniem

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 72249056Ostatnia oferta 925 USD
    Przebieg
    874 276 km (543 250 mil)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    KY - Walton / Lane - B
    Stan
    kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 72249056Ostatnia oferta 925 USD
    2004 TOYOTA 4RUNNER VIN JTEBU14R940022446 фото 1
    Przebieg
    543 250 mil (874 276 km)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    KY - Walton / Lane - B
    Stan
    kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
874 276 km874 276 km

Dane lotu 72249056

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
72249056
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
925 USD
Przebieg
874 276 km · 543 250 mil · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
KY - Walton / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, KY
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 02:02 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 02:02 UTC

Dane lotu 72249056

Aukcja
Copart
Numer lotu
72249056
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
925 USD
Przebieg
543 250 mil · 874 276 km · nie odpowiada rzeczywistemu przebiegowi
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
KY - Walton / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, KY
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 02:02 UTC
W archiwum od
11.10.2026 07:11 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 07:11 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta925 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta925 USDCopart

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 72249056 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 72249056 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota 4RUNNER

VIN
JTEBU14R940022446
Nazwa
Toyota 4RUNNER 2004
Marka
Toyota
Model
4RUNNER
Rok
2004
Nadwozie
SUV
Typ pojazdu
suv
Kolor
Niebieski
Silnik
4.0L 6
Pojemność
4 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 07:11 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 02:02 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2020 4RUNNER300 USD
2026 4RUNNER22 400 USD
2016 4RUNNER2750 USD
2020 4RUNNER2900 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota 4RUNNER. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota 4RUNNER 2004, VIN JTEBU14R940022446.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 72249056. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: KY - Walton / Lane - B. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 874 276 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 925 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 72249056. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: KY - Walton / Lane - B. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 874 276 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 925 USD.

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Uszkodzenia mechaniczne”?

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia. na осмотре проверьте: kompresja i oględziny cylindrów; działanie skrzyni pod obciążeniem. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTEBU14R940022446 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

JTEZU5JR9H5148891 — 2017 Toyota 4RUNNER, Tył, zdjęć przed naprawą
IAAI9
VINJTEZU5JR9H5148891
Lot nr46356291
144 696 mil4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies