VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 21.10.2026 21:23 UTC

JTEBU5JR8M5908529 Toyota 4RUNNER 2021

VIN JTEBU5JR8M5908529
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 107 910 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 NM - Albuquerque / Lane - A
Ostatnia oferta
15 100 USD
Aukcja, 19 paź 2026
Wartość rynkowa
34 450 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
19 paź 2026
Ostatnia oferta
$15 100

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 12 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
34 450 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 15 100 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 34 450 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 19 paź 2026lot 70839906Ostatnia oferta 15 100 USD
    Przebieg
    107 910 km (67 052 mile)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NM - Albuquerque / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 12 paź 2026Copartlot 70839906Ostatnia oferta 10 700 USD
    2021 TOYOTA 4RUNNER VIN JTEBU5JR8M5908529 фото 1
    Przebieg
    67 052 mile (107 910 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    NM - Albuquerque / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
107 910 km107 910 km

Dane lotu 70839906

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
70839906
Data
19 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
15 100 USD
Wartość rynkowa
34 450 USD
Przebieg
107 910 km · 67 052 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NM - Albuquerque / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NM
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
21.10.2026 21:23 UTC
Wpis zaktualizowano
21.10.2026 21:23 UTC

Dane lotu 70839906

Aukcja
Copart
Numer lotu
70839906
Data
12 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
10 700 USD
Wartość rynkowa
34 450 USD
Przebieg
67 052 mile · 107 910 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NM - Albuquerque / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NM
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
21.10.2026 21:22 UTC
W archiwum od
13.10.2026 16:47 UTC
Wpis zaktualizowano
13.10.2026 16:47 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
12 paź 2026Ostatnia oferta10 700 USDCopart
dane na 13 paź 2026Wartość rynkowa34 450 USDCopart
19 paź 2026Ostatnia oferta15 100 USDAukcja
dane na 21 paź 2026Wartość rynkowa34 450 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 70839906 · aukcja 19 paź 2026
  • Copart · lot 70839906 · aukcja 12 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota 4RUNNER

VIN
JTEBU5JR8M5908529
Nazwa
Toyota 4RUNNER 2021
Marka
Toyota
Model
4RUNNER
Rok
2021
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Zielony
Skrzynia biegów
Automatyczna
Wystawienia
2
W archiwum od
13.10.2026 16:47 UTC
Aktualizacja karty
21.10.2026 21:23 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2026 4RUNNER22 400 USD
2016 4RUNNER2750 USD
2020 4RUNNER2900 USD
2023 4RUNNER4600 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota 4RUNNER. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota 4RUNNER 2021, VIN JTEBU5JR8M5908529.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 70839906. Data aukcji: 19 paź 2026. Lokalizacja: NM - Albuquerque / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 107 910 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 15 100 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 70839906. Data aukcji: 12 paź 2026. Lokalizacja: NM - Albuquerque / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 107 910 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 10 700 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTEBU5JR8M5908529 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

JTEBU5JR7J5531381 — 2018 Toyota 4RUNNER, Uszkodzenia dookoła (AO: ALL OVER), zdjęć przed naprawą
Copart12
VINJTEBU5JR7J5531381
Lot nr71923496
4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies