VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 21.10.2026 04:49 UTC

JTELU5JR0P6106415 Toyota 4RUNNER 2023

VIN JTELU5JR0P6106415
💥 Przód🔑 Brak kluczyków📍 TX - Houston East / Lane - A
Ostatnia oferta
6700 USD
Aukcja, 15 paź 2026
Wartość rynkowa
56 275 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
15 paź 2026
Ostatnia oferta
$6 700

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 1 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Wartość rynkowa
56 275 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 6700 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 56 275 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 15 paź 2026lot 66363626Ostatnia oferta 6700 USD
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston East / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, brak kluczyków
  2. 1 paź 2026Copartlot 66363626Ostatnia oferta 7500 USD
    2023 TOYOTA 4RUNNER VIN JTELU5JR0P6106415 фото 1
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston East / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, brak kluczyków

    Zapisano 12 zdjęć.

Dane lotu 66363626

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
66363626
Data
15 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
6700 USD
Wartość rynkowa
56 275 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston East / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
21.10.2026 04:49 UTC
Wpis zaktualizowano
21.10.2026 04:49 UTC

Dane lotu 66363626

Aukcja
Copart
Numer lotu
66363626
Data
1 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
7500 USD
Wartość rynkowa
56 275 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Kluczyki
Nie
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston East / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
21.10.2026 04:49 UTC
W archiwum od
13.10.2026 06:59 UTC
Wpis zaktualizowano
13.10.2026 06:59 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
1 paź 2026Ostatnia oferta7500 USDCopart
dane na 13 paź 2026Wartość rynkowa56 275 USDCopart
15 paź 2026Ostatnia oferta6700 USDAukcja
dane na 21 paź 2026Wartość rynkowa56 275 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 66363626 · aukcja 15 paź 2026
  • Copart · lot 66363626 · aukcja 1 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota 4RUNNER

VIN
JTELU5JR0P6106415
Nazwa
Toyota 4RUNNER 2023
Marka
Toyota
Model
4RUNNER
Rok
2023
Nadwozie
SUV
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Czarny
Silnik
4.0L 6
Pojemność
4 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
13.10.2026 06:59 UTC
Aktualizacja karty
21.10.2026 04:49 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2023 4RUNNER4600 USD
2020 4RUNNER10 300 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota 4RUNNER. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota 4RUNNER 2023, VIN JTELU5JR0P6106415.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 66363626. Data aukcji: 15 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston East / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 6700 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 66363626. Data aukcji: 1 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston East / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Nie. Ostatnia oferta: 7500 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTELU5JR0P6106415 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

JTEVA5BR7S5007492 — 2025 Toyota 4RUNNER, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
22 paź 20262
VINJTEVA5BR7S5007492
Lot nr68113606
25 331 km2.4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
43 300 USD
Ostatnia oferta
11 700 USD
JTENU5JRXM5841834 — 2021 Toyota 4RUNNER, Bok, zdjęć przed naprawą
Copart13
VINJTENU5JRXM5841834
Lot nr72927706
47 721 mil4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies