VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 10:41 UTC

JTHBL46F875031947 Lexus LS 2007

VIN JTHBL46F875031947
💥 Bok🧭 301 037 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: GEICO📍 CA - Van Nuys / Lane - A
Ostatnia oferta
200 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
7450 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$200

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
4741 USD
Wartość rynkowa
7450 USD
12PRZÓD
1Bok
2Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 200 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 7450 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 71782286Ostatnia oferta 200 USD
    Przebieg
    301 037 km (187 056 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Sprzedawca
    GEICO
    Lokalizacja
    CA - Van Nuys / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 71782286Ostatnia oferta 200 USD
    2007 LEXUS LS VIN JTHBL46F875031947 фото 1
    Przebieg
    187 056 mil (301 037 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Sprzedawca
    GEICO
    Lokalizacja
    CA - Van Nuys / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
301 037 km301 037 km

Dane lotu 71782286

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
71782286
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
200 USD
Wartość rynkowa
7450 USD
Szacowany koszt naprawy
4741 USD
Przebieg
301 037 km · 187 056 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
GEICO
Lokalizacja
CA - Van Nuys / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 10:41 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 10:41 UTC

Dane lotu 71782286

Aukcja
Copart
Numer lotu
71782286
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
200 USD
Wartość rynkowa
7450 USD
Szacowany koszt naprawy
4741 USD
Przebieg
187 056 mil · 301 037 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
GEICO
Lokalizacja
CA - Van Nuys / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, CA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 10:40 UTC
W archiwum od
10.10.2026 22:37 UTC
Wpis zaktualizowano
10.10.2026 22:37 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta200 USDAukcja
dane na 10 paź 2026Wartość rynkowa7450 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta200 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa7450 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 71782286 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 71782286 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Lexus LS

VIN
JTHBL46F875031947
Nazwa
Lexus LS 2007
Marka
Lexus
Model
LS
Rok
2007
Nadwozie
sedan_4dr
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Biały
Silnik
4.6L 8
Pojemność
4.6 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
10.10.2026 22:37 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 10:41 UTC

Opis

Lexus LS 2007, VIN JTHBL46F875031947.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 71782286. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Van Nuys / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 301 037 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 200 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 71782286. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: CA - Van Nuys / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 301 037 km. Dokument: SALVAGE CERTIFICATE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 200 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTHBL46F875031947 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

JTHBL46F185060577 — 2008 Lexus LS, Normalne zużycie, zdjęć przed naprawą
IAAI22 paź 202611
VINJTHBL46F185060577
Lot nr46347219
224 742 mile4.6 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
625 USD
JTHC51FF0J5002897 — 2018 Lexus LS, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
IAAI21 paź 20268
VINJTHC51FF0J5002897
Lot nr46060097
92 714 mil3.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
Ostatnia oferta
2000 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies