VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 12:29 UTC

JTMNFREV0GJ080885 Toyota RAV4 SE 2016

VIN JTMNFREV0GJ080885
💥 Tył🧭 199 890 km na aukcji🏢 Sprzedawca: Progressive Casualty Insurance📍 Houston South / Lane - 180455~US_B
Ostatnia oferta
6550 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
14 787 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
16
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$6 550

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

16 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 16

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
14 787 USD
Wartość rynkowa
14 787 USD
1PRZÓD
1Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 6550 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 14 787 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 45942360Ostatnia oferta 6550 USD
    Przebieg
    199 890 km (124 206 mil)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Houston South / Lane - 180455~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 45942360Sprzedano za 6550 USD
    2016 Toyota RAV4 SE VIN JTMNFREV0GJ080885 фото 1
    Przebieg
    124 206 mil (199 890 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    Progressive Casualty Insurance
    Lokalizacja
    Houston South / Lane - 180455~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 16 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
199 890 km199 890 km

Dane lotu 45942360

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
45942360
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
6550 USD
Wartość rynkowa
14 787 USD
Szacowany koszt naprawy
14 787 USD
Przebieg
199 890 km · 124 206 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Houston South / Lane - 180455~US_B
Region kupującego
Texas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 09:57 UTC
W archiwum od
11.10.2026 22:38 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 22:38 UTC

Dane lotu 45942360

Aukcja
IAAI
Numer lotu
45942360
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
6550 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
6550 USD
Wartość rynkowa
14 787 USD
Szacowany koszt naprawy
14 787 USD
Przebieg
124 206 mil · 199 890 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Dokument
Sprzedawca
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja
Houston South / Lane - 180455~US_B
Region kupującego
Texas
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 12:29 UTC
W archiwum od
10.10.2026 10:55 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 12:29 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta6550 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży6550 USDIAAI
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa14 787 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta6550 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa14 787 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 45942360 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 45942360 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota RAV4 SE

VIN
JTMNFREV0GJ080885
Nazwa
Toyota RAV4 SE 2016
Marka
Toyota
Model
RAV4 SE
Rok
2016
Nadwozie
sport_utility
Typ pojazdu
suvs
Kolor
Niebieski
Silnik
2.5L I-4 DOHC, VVT, 176HP
Pojemność
2.5 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
6550 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 10:55 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 12:29 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2016 RAV4 SE7650 USD
2016 RAV4 SE4150 USD
2018 RAV4 SE6850 USD
2017 RAV4 SE6200 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota RAV4 SE. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota RAV4 SE 2016, VIN JTMNFREV0GJ080885.

W archiwum: 2 wpisy, 16 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 45942360. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Houston South / Lane - 180455~US_B. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 199 890 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 6550 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 45942360. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Houston South / Lane - 180455~US_B. Główne uszkodzenie: Tył. Dodatkowe uszkodzenie: Nie podano. Przebieg: 199 890 km. Dokument: Salvage — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 6550 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTMNFREV0GJ080885 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies