VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 19.10.2026 05:45 UTC

JTMZD33VX86065080 Toyota RAV4 2008

VIN JTMZD33VX86065080
💥 Uszkodzenia mechaniczne🧭 przebieg не подлежит подтверждению по правилам регистрации: 421 614 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 OK - Tulsa / Lane - A
Ostatnia oferta
300 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
7200 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$300

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
7200 USD
12PRZÓD
1Uszkodzenia mechaniczne
2Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 300 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 7200 USD.
  • • Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐kompresja i oględziny cylindrów
  • ☐działanie skrzyni pod obciążeniem

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 66011706Ostatnia oferta 300 USD
    Przebieg
    421 614 km (261 979 mil)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 66011706Ostatnia oferta 225 USD
    2008 TOYOTA RAV4 VIN JTMZD33VX86065080 фото 1
    Przebieg
    261 979 mil (421 614 km)
    Uszkodzenie
    Uszkodzenia mechaniczne
    Dokument
    Lokalizacja
    OK - Tulsa / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
421 614 km421 614 km

Dane lotu 66011706

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
66011706
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
300 USD
Wartość rynkowa
7200 USD
Przebieg
421 614 km · 261 979 mil · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
19.10.2026 05:45 UTC
Wpis zaktualizowano
19.10.2026 05:45 UTC

Dane lotu 66011706

Aukcja
Copart
Numer lotu
66011706
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
225 USD
Wartość rynkowa
7200 USD
Przebieg
261 979 mil · 421 614 km · zwolniony z potwierdzenia według zasad rejestracji
Główne uszkodzenie
Uszkodzenia mechaniczne
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OK - Tulsa / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OK
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
19.10.2026 05:45 UTC
W archiwum od
12.10.2026 08:06 UTC
Wpis zaktualizowano
12.10.2026 08:06 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 12 paź 2026Wartość rynkowa7200 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta225 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta300 USDAukcja
dane na 19 paź 2026Wartość rynkowa7200 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 66011706 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 66011706 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Toyota RAV4

VIN
JTMZD33VX86065080
Nazwa
Toyota RAV4 2008
Marka
Toyota
Model
RAV4
Rok
2008
Nadwozie
SUV
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Srebrny
Silnik
2.4L 4
Pojemność
2.4 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
12.10.2026 08:06 UTC
Aktualizacja karty
19.10.2026 05:45 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2019 RAV49000 USD
2023 RAV47100 USD
2022 RAV49800 USD
2018 RAV4250 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Toyota RAV4. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Toyota RAV4 2008, VIN JTMZD33VX86065080.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 66011706. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 421 614 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 300 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 66011706. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OK - Tulsa / Lane - A. Główne uszkodzenie: Uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 421 614 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 225 USD.

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Uszkodzenia mechaniczne”?

Zgłoszono usterkę silnika, skrzyni lub zawieszenia. Nie wyklucza to uszkodzeń nadwozia. na осмотре проверьте: kompresja i oględziny cylindrów; działanie skrzyni pod obciążeniem. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN JTMZD33VX86065080 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

2T3P1RFV2NW271387 — 2022 Toyota RAV4, Zalanie (Water/Flood), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 9 paź 202613
VIN2T3P1RFV2NW271387
Lot nr68714536
81 231 mil2.5 l · Benzyna
Wartość rynkowa
24 725 USD
Sprzedano za
9800 USD
40% wartości rynkowej

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies