VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 05:17 UTC

KL79MSSL9PB202555 Chevrolet TrailBlazer 2023

VIN KL79MSSL9PB202555
💥 Tył📄 Tylko dla dealerów🧭 69 739 km na aukcji⛔ Jechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 MI - Detroit / Lane - A
Ostatnia oferta
8200 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
24 200 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$8 200

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Wartość rynkowa
24 200 USD
1PRZÓD
1Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 8200 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 24 200 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 63652356Ostatnia oferta 8200 USD
    Przebieg
    69 739 km (43 334 mile)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Tylko dla dealerów
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 63652356Ostatnia oferta 8200 USD
    2023 CHEVROLET TRAILBLAZER VIN KL79MSSL9PB202555 фото 1
    Przebieg
    43 334 mile (69 739 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Tylko dla dealerów
    Lokalizacja
    MI - Detroit / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
69 739 km69 739 km

Dane lotu 63652356

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
63652356
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
8200 USD
Wartość rynkowa
24 200 USD
Przebieg
69 739 km · 43 334 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 05:17 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 05:17 UTC

Dane lotu 63652356

Aukcja
Copart
Numer lotu
63652356
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
8200 USD
Wartość rynkowa
24 200 USD
Przebieg
43 334 mile · 69 739 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Tylko dla dealerów
Lokalizacja
MI - Detroit / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, MI
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 05:17 UTC
W archiwum od
11.10.2026 08:53 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 08:53 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta8200 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa24 200 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta8200 USDCopart
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa24 200 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 63652356 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 63652356 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Chevrolet TrailBlazer

VIN
KL79MSSL9PB202555
Nazwa
Chevrolet TrailBlazer 2023
Marka
Chevrolet
Model
TrailBlazer
Rok
2023
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Czarny
Silnik
1.3L 3
Pojemność
1.3 l
Cylindry
3
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 08:53 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 05:17 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2006 TrailBlazer300 USD
2026 TrailBlazer9150 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Chevrolet TrailBlazer. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Chevrolet TrailBlazer 2023, VIN KL79MSSL9PB202555.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 63652356. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 69 739 km. Dokument: Tylko dla dealerów (Dealer Only Clean Title). Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 8200 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 63652356. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: MI - Detroit / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 69 739 km. Dokument: Tylko dla dealerów (Dealer Only Clean Title). Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 8200 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN KL79MSSL9PB202555 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies