VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 20.10.2026 22:19 UTC

KMHD74LF4HU109243 Hyundai Elantra SE 2017

VIN KMHD74LF4HU109243
💥 Normalne zużycie🧭 292 799 km na aukcji🏢 Sprzedawca: TitleMax📍 Gulf Coast / Lane - 187556~US_B
Ostatnia oferta
850 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
3250 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
11
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$850

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

11 zdjęć
IAAI · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 11

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Normalne zużycie
Dodatkowe
Tył
Stan
Dokument
Wartość rynkowa
3250 USD
12PRZÓD
1Normalne zużycie
2Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Dokument Clean.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 850 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 3250 USD.
  • • Oferta wskazuje normalne zużycie. Nie dowodzi to braku wypadków.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐standardowa kontrola silnika i zawieszenia

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 46118691Ostatnia oferta 850 USD
    Przebieg
    292 799 km (181 937 mil)
    Uszkodzenie
    Normalne zużycie
    Dokument
    Sprzedawca
    TitleMax
    Lokalizacja
    Gulf Coast / Lane - 187556~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu
  2. 9 paź 2026IAAIlot 46118691Sprzedano za 850 USD
    2017 Hyundai ELANTRA SE VIN KMHD74LF4HU109243 фото 1
    Przebieg
    181 937 mil (292 799 km)
    Uszkodzenie
    Normalne zużycie
    Dokument
    Sprzedawca
    TitleMax
    Lokalizacja
    Gulf Coast / Lane - 187556~US_B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu

    Zapisano 11 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
292 799 km292 799 km

Dane lotu 46118691

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
46118691
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
850 USD
Wartość rynkowa
3250 USD
Przebieg
292 799 km · 181 937 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Normalne zużycie
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Dokument
Sprzedawca
TitleMax
Lokalizacja
Gulf Coast / Lane - 187556~US_B
Region kupującego
Mississippi
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 09:39 UTC
W archiwum od
11.10.2026 22:24 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 22:24 UTC

Dane lotu 46118691

Aukcja
IAAI
Numer lotu
46118691
Data
Sprzedano 9 paź 2026
Status
Sprzedano
Wynik
Sprzedano
Cena sprzedaży
850 USD
Rodzaj ceny
cena sprzedaży na aukcji
Ostatnia oferta
850 USD
Wartość rynkowa
3250 USD
Przebieg
181 937 mil · 292 799 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Normalne zużycie
Dodatkowe uszkodzenie
Tył
Stan
Dokument
Sprzedawca
TitleMax
Lokalizacja
Gulf Coast / Lane - 187556~US_B
Region kupującego
Mississippi
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
20.10.2026 22:19 UTC
W archiwum od
10.10.2026 15:00 UTC
Wpis zaktualizowano
20.10.2026 22:19 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta850 USDIAAI
9 paź 2026Cena sprzedaży850 USDIAAI
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa3250 USDAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta850 USDAukcja
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa3250 USDIAAI

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 46118691 · aukcja 9 paź 2026
  • IAAI · lot 46118691 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Hyundai Elantra SE

VIN
KMHD74LF4HU109243
Nazwa
Hyundai Elantra SE 2017
Marka
Hyundai
Model
Elantra SE
Rok
2017
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobiles
Kolor
Szary
Silnik
2.0L I-4 DOHC, VVT, regular , 147HP
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
Ostatnia cena sprzedaży
850 USD
Data ostatniej sprzedaży
9 paź 2026
W archiwum od
10.10.2026 15:00 UTC
Aktualizacja karty
20.10.2026 22:19 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2014 Elantra SE450 USD
2016 Elantra SE800 USD
2015 Elantra SE2150 USD
2014 Elantra SE2350 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Hyundai Elantra SE. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Hyundai Elantra SE 2017, VIN KMHD74LF4HU109243.

W archiwum: 2 wpisy, 11 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 46118691. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Gulf Coast / Lane - 187556~US_B. Główne uszkodzenie: Normalne zużycie. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 292 799 km. Dokument: Clear — dokument bez oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run & Drive). Ostatnia oferta: 850 USD.

Wpis 2: aukcja IAAI, lot 46118691. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: Gulf Coast / Lane - 187556~US_B. Główne uszkodzenie: Normalne zużycie. Dodatkowe uszkodzenie: Tył. Przebieg: 292 799 km. Dokument: Clear — dokument bez oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego. Stan: Jechał przy przyjęciu (Run and drive). Cena sprzedaży: 850 USD.

Oferta wskazuje normalne zużycie. Nie dowodzi to braku wypadków.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Normalne zużycie”?

Oferta wskazuje normalne zużycie. Nie dowodzi to braku wypadków. Co sprawdzić: standardowa kontrola silnika i zawieszenia. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN KMHD74LF4HU109243 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies