VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 19:31 UTC

KMHLS4AG2PU478381 Hyundai Elantra 2018

VIN KMHLS4AG2PU478381
💥 Tył🧭 71 234 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne🏢 Sprzedawca: USAA📍 GA - Atlanta West / Lane - A
Ostatnia oferta
1400 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
19 275 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$1 400

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
19 275 USD
1PRZÓD
1Tył

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 1400 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 19 275 USD.
  • • Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz
  • ☐szczeliny klapy i tylnych błotników
  • ☐czujniki parkowania i kamera cofania
  • ☐grubość lakieru tylnych błotników i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 66554336Ostatnia oferta 1400 USD
    Przebieg
    71 234 km (44 263 mile)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    GA - Atlanta West / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 66554336Ostatnia oferta 1400 USD
    2018 HYUNDAI ELANTRA VIN KMHLS4AG2PU478381 фото 1
    Przebieg
    44 263 mile (71 234 km)
    Uszkodzenie
    Tył
    Dokument
    Sprzedawca
    USAA
    Lokalizacja
    GA - Atlanta West / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
71 234 km71 234 km

Dane lotu 66554336

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
66554336
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1400 USD
Wartość rynkowa
19 275 USD
Przebieg
71 234 km · 44 263 mile · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
GA - Atlanta West / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, GA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 19:31 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 19:31 UTC

Dane lotu 66554336

Aukcja
Copart
Numer lotu
66554336
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
1400 USD
Wartość rynkowa
19 275 USD
Przebieg
44 263 mile · 71 234 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Tył
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Sprzedawca
USAA
Lokalizacja
GA - Atlanta West / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, GA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 19:30 UTC
W archiwum od
11.10.2026 03:56 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 03:56 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta1400 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa19 275 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta1400 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa19 275 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 66554336 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 66554336 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Hyundai Elantra

VIN
KMHLS4AG2PU478381
Nazwa
Hyundai Elantra 2018
Marka
Hyundai
Model
Elantra
Rok
2018
Nadwozie
Sedan
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Niebieski
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 03:56 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 19:31 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2019 Elantra300 USD
2021 Elantra1850 USD
2023 Elantra5150 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Hyundai Elantra. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Hyundai Elantra 2018, VIN KMHLS4AG2PU478381.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 66554336. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: GA - Atlanta West / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 71 234 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 1400 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 66554336. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: GA - Atlanta West / Lane - A. Główne uszkodzenie: Tył. Przebieg: 71 234 km. Dokument: CERT OF TITLE-SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 1400 USD.

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Tył”?

Uszkodzenie tyłu może obejmować zderzak, klapę, lampy i panel. Silne uderzenie może uszkodzić podłogę bagażnika i podłużnice. na осмотре проверьте: podłoga bagażnika: zagniecenia, spawy i świeży uszczelniacz; szczeliny klapy i tylnych błotników; czujniki parkowania i kamera cofania. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN KMHLS4AG2PU478381 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies