VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 19:49 UTC

W1N0J8EB9NG072943 Mercedes-Benz GLC Coupe 2022

VIN W1N0J8EB9NG072943
💥 Drobne wgniecenia i rysy🧭 113 808 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 OH - Columbus / Lane - A
Ostatnia oferta
18 500 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
36 750 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$18 500

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
36 750 USD
1PRZÓD
1Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Świadectwo.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 18 500 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 36 750 USD.
  • • Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐grubość lakieru drzwi i błotników
  • ☐szczeliny paneli

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 58632266Ostatnia oferta 18 500 USD
    Przebieg
    113 808 km (70 717 mil)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    OH - Columbus / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 58632266Ostatnia oferta 18 700 USD
    2022 MERCEDES-BENZ GLC COUPE VIN W1N0J8EB9NG072943 фото 1
    Przebieg
    70 717 mil (113 808 km)
    Uszkodzenie
    Drobne wgniecenia i rysy
    Dokument
    Lokalizacja
    OH - Columbus / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
113 808 km113 808 km

Dane lotu 58632266

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
58632266
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
18 500 USD
Wartość rynkowa
36 750 USD
Przebieg
113 808 km · 70 717 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OH - Columbus / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OH
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 19:49 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 19:49 UTC

Dane lotu 58632266

Aukcja
Copart
Numer lotu
58632266
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
18 700 USD
Wartość rynkowa
36 750 USD
Przebieg
70 717 mil · 113 808 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
OH - Columbus / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, OH
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 19:49 UTC
W archiwum od
11.10.2026 15:39 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 15:39 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa36 750 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta18 700 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta18 500 USDAukcja
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa36 750 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 58632266 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 58632266 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Mercedes-Benz GLC Coupe

VIN
W1N0J8EB9NG072943
Nazwa
Mercedes-Benz GLC Coupe 2022
Marka
Mercedes-Benz
Model
GLC Coupe
Rok
2022
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Biały
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 15:39 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 19:49 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2020 GLC Coupe500 USD
2017 GLC Coupe10 200 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Mercedes-Benz GLC Coupe. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Mercedes-Benz GLC Coupe 2022, VIN W1N0J8EB9NG072943.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 58632266. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: OH - Columbus / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 113 808 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 18 500 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 58632266. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: OH - Columbus / Lane - A. Główne uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 113 808 km. Dokument: CERTIFICATE OF TITLE — świadectwo własności. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 18 700 USD.

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Drobne wgniecenia i rysy”?

Zgłoszono uszkodzenia kosmetyczne. Sprawdź grubość lakieru i inne ślady napraw. na осмотре проверьте: grubość lakieru drzwi i błotników; szczeliny paneli. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN W1N0J8EB9NG072943 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

W1N0J8EB8MF916734 — 2021 Mercedes-Benz GLC Coupe, Przód (Front End), zdjęć przed naprawą
20 paź 202613
VINW1N0J8EB8MF916734
Lot nr62564576
95 880 km2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
31 125 USD
Ostatnia oferta
18 000 USD

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies