VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 16.10.2026 18:13 UTC

WA1A4AFYXJ2247943 Audi SQ5 2018

VIN WA1A4AFYXJ2247943
💥 Przód🧭 236 276 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 FL - Tampa South / Lane - B
Ostatnia oferta
375 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
16 550 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$375

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
25 344 USD
Wartość rynkowa
16 550 USD
12PRZÓD
1Przód
2Bok

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument w ofercie: Dokument Salvage.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 375 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 16 550 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 66897236Ostatnia oferta 375 USD
    Przebieg
    236 276 km (146 815 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    FL - Tampa South / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 66897236Ostatnia oferta 375 USD
    2018 AUDI SQ5 VIN WA1A4AFYXJ2247943 фото 1
    Przebieg
    146 815 mil (236 276 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    FL - Tampa South / Lane - B
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
236 276 km236 276 km

Dane lotu 66897236

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
66897236
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
375 USD
Wartość rynkowa
16 550 USD
Szacowany koszt naprawy
25 344 USD
Przebieg
236 276 km · 146 815 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
FL - Tampa South / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, FL
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
16.10.2026 18:13 UTC
Wpis zaktualizowano
16.10.2026 18:13 UTC

Dane lotu 66897236

Aukcja
Copart
Numer lotu
66897236
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
375 USD
Wartość rynkowa
16 550 USD
Szacowany koszt naprawy
25 344 USD
Przebieg
146 815 mil · 236 276 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Bok
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
FL - Tampa South / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, FL
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
16.10.2026 18:13 UTC
W archiwum od
11.10.2026 03:20 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 03:20 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta375 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa16 550 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta375 USDCopart
dane na 16 paź 2026Wartość rynkowa16 550 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 66897236 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 66897236 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Audi SQ5

VIN
WA1A4AFYXJ2247943
Nazwa
Audi SQ5 2018
Marka
Audi
Model
SQ5
Rok
2018
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Niebieski
Silnik
3.0L 6
Pojemność
3 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 03:20 UTC
Aktualizacja karty
16.10.2026 18:13 UTC

Opis

Audi SQ5 2018, VIN WA1A4AFYXJ2247943.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 66897236. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: FL - Tampa South / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 236 276 km. Dokument: CERT OF TITLE SLVG REBUILDABLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 375 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 66897236. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: FL - Tampa South / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Bok. Przebieg: 236 276 km. Dokument: CERT OF TITLE SLVG REBUILDABLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 375 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN WA1A4AFYXJ2247943 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

WA1B4AFY7R2088606 — 2024 Audi SQ5, Lewy przód (Left Front), zdjęć przed naprawą
IAAI8
VINWA1B4AFY7R2088606
Lot nr46139643
20 295 mil3 l · Benzyna
Wartość rynkowa
brak danych
brak ceny

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies