VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 17.10.2026 12:51 UTC

WBAKC6C5XCC395587 BMW 750 2012

VIN WBAKC6C5XCC395587
💥 Przód🧭 198 290 km na aukcji🔑 Kluczyki dostępne📍 NC - Raleigh North / Lane - B
Ostatnia oferta
2300 USD
Aukcja, 16 paź 2026
Wartość rynkowa
9325 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
16 paź 2026
Ostatnia oferta
$2 300

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
9325 USD
12PRZÓD
1Przód
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Tylko dla dealerów: brak oznaczenia odpisu ubezpieczeniowego; nie dowodzi to bezwypadkowej historii.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 2300 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 9325 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 16 paź 2026lot 71047786Ostatnia oferta 2300 USD
    Przebieg
    198 290 km (123 212 mil)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - B
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 71047786Ostatnia oferta 2700 USD
    2012 BMW 750 VIN WBAKC6C5XCC395587 фото 1
    Przebieg
    123 212 mil (198 290 km)
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    NC - Raleigh North / Lane - A
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
198 290 km198 290 km

Dane lotu 71047786

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
71047786
Data
16 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2300 USD
Wartość rynkowa
9325 USD
Przebieg
198 290 km · 123 212 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
17.10.2026 12:51 UTC
Wpis zaktualizowano
17.10.2026 12:51 UTC

Dane lotu 71047786

Aukcja
Copart
Numer lotu
71047786
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
2700 USD
Wartość rynkowa
9325 USD
Przebieg
123 212 mil · 198 290 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
NC - Raleigh North / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, NC
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
17.10.2026 12:50 UTC
W archiwum od
11.10.2026 12:19 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 12:19 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa9325 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta2700 USDCopart
16 paź 2026Ostatnia oferta2300 USDAukcja
dane na 17 paź 2026Wartość rynkowa9325 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 71047786 · aukcja 16 paź 2026
  • Copart · lot 71047786 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne BMW 750

VIN
WBAKC6C5XCC395587
Nazwa
BMW 750 2012
Marka
BMW
Model
750
Rok
2012
Nadwozie
sedan_4dr
Typ pojazdu
sedan
Kolor
Czarny
Silnik
4.4L 8
Pojemność
4.4 l
Cylindry
8
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 12:19 UTC
Aktualizacja karty
17.10.2026 12:51 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2016 750275 USD
2022 7505400 USD
2022 7508400 USD
2022 7506200 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum BMW 750. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

BMW 750 2012, VIN WBAKC6C5XCC395587.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 71047786. Data aukcji: 16 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 198 290 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2300 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 71047786. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: NC - Raleigh North / Lane - A. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Przebieg: 198 290 km. Dokument: DEALER ONLY CLEAN TITLE — tylko dla dealerów. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 2700 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN WBAKC6C5XCC395587 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Podobne auta w archiwum

Wszystkie BMW 750 w archiwum →
WBA7F2C57GG417114 — 2016 BMW 750, Normalne zużycie (Normal Wear), zdjęć przed naprawą
2× na aukcjach 19 paź 202612
VINWBA7F2C57GG417114
Lot nr63257646
4.4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
19 925 USD
Ostatnia oferta
1450 USD
WBA7F2C56GG418982 — 2016 BMW 750, Normalne zużycie (Normal Wear), zdjęć przed naprawą
20 paź 202612
VINWBA7F2C56GG418982
Lot nr70810286
192 772 km4.4 l · Benzyna
Wartość rynkowa
18 375 USD
Ostatnia oferta
4100 USD
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies